Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem csak 1db kellene :D és ennyit nem nagyon szánnék rá :D ...Azért köszi :D :D

Beszélj Morral, neki van itt még Vectra V6-ból pótkerék, bár nem tudom mit akar csinálni, mert a Vectrajahoz 4- és 5-lyukú pótkerék is kellene, mivel elöl 4-lyukú a kerékfelfogatás, hatul meg 5. :D

Link to comment
Megosztás:

Krisztiánék ? :D

Mi baj van amúgy ?

gondoltam rá, de nem tudom a cég nevét megvan :D :D

baj nincs csak centirozás meg szerelés kellene és mivel cégben vannak a nyáriak és ide hozom vissza a téli kereket is igy nem akartam meszire menni....hátha napközben is el tudom inézni :D :D

Link to comment
Megosztás:

gondoltam rá, de nem tudom a cég nevét :D :D

baj nincs csak centirozás meg szerelés kellene és mivel cégben vannak a nyáriak és ide hozom vissza a téli kereket is igy nem akartam meszire menni....hátha napközben is el tudom inézni :D :D

Elküldöm mindjárt a számát, úgyis emlékezni fog rád :D

"Jaaaaaa, a kocsi előtt spárgázos srác !" :D :D

Van most egy másik műhelyük, Csillaghegyen, lehet oda kell majd menned.

Link to comment
Megosztás:

féktisztítóval eszetlenül el kell kezdeni fújkodni a szívósor meg a vákumcsövek környékét, aztán kiderül hol

szíjjja a falsot, mert ott megemelkedik az alapjárat. :D

Ezt úgy elképzeltem alapjárat közben és ahogy szépen belobban aztán husss az egésznek! :D

Link to comment
Megosztás:

Na veszélyben a hétvége... :D

Kinnt voltam ma Kadit csinálni...első futómű okés...megasabb nem lett sokkal, de legalább nem ül össze....kiállni így sem sikerült még az udvarból... :D

viszont megint elkezdte a ledadogást....először csak terhelésen csinálja...aztán meg már alapjáratos gázpedáltaposásra is üresen...

Mi a tök lehet...Ac egy turbósé van bennt (elvileg az jól műxik, bár nagyon hülye hangja van...) elöl spriccel szépen a benya...

már kicsit b@ssza a csőröm, hogy több idő megy el erre a b@szársra mint az egész moci projekt...ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá... :D

Link to comment
Megosztás:

Na veszélyben a hétvége... :D

Kinnt voltam ma Kadit csinálni...első futómű okés...megasabb nem lett sokkal, de legalább nem ül össze....kiállni így sem sikerült még az udvarból... :D

viszont megint elkezdte a ledadogást....először csak terhelésen csinálja...aztán meg már alapjáratos gázpedáltaposásra is üresen...

Mi a tök lehet...Ac egy turbósé van bennt (elvileg az jól műxik, bár nagyon hülye hangja van...) elöl spriccel szépen a benya...

már kicsit b@ssza a csőröm, hogy több idő megy el erre a b@szársra mint az egész moci projekt...ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá... :D

nagy hülyeség az h sok benzint kap ? :D

Link to comment
Megosztás:

Irtam azon a meghívón hogy lesz gyüli, úgyhogy jó lenne ha egy olyan megbízható ember vezetné őket mint Te különösen hogy az autód is méltó erre. Na most hogy melegsz@rig nyaltam, még közlöm hogy mivel az élükön fogsz jönni még azt is meg tudod csinálni hogy kipattansz a kocsiból amikor kiértél és egyből segítesz beugrót szedni. Ráadásul tudsz adni tájékoztatást hogy hányan vagytok és merre jártok.

Vállalja szőr?

lurdyná megdumáljuk. Szerintem ugyis Diny, Sárga, Davey, Racce és még talán mások ide jönnek hozzánk és innen megyünk. Aztán ott még pár embert felszedünk akko és máris dugót csináltunk :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.