Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak hogy elrettentsek mindenkit 1kis story aminek a címe : RABLÁSI KISÉRLET V1.0

Szerdán és csütörtökön nyugati szomszédunknál voltam Bécs városában.

Nem az én autómmal mentünk ezért itthon maradt a gsi 2napig. Mire jövök haza az egyik telefonomon kapom az sms-eket,hogy így-meg úgy akarták a kocsit feltörni vagy mifene :shock: Sietősre vettem a figurát az M1-esen és miután hazaértem találkoztam az 1ik szomszédommal aki mesélte,hogy mekkora kergetőzés volt a minap a kocsimnál mert egy feketeruhás uriember mindenáron a kocsi alá akart befeküdni és valamit matatni :smt017 Há mondom ez szép alig 2 hete lopták szét az autóm most meg megint valami okosság következik? Egyből megnéztem az autót és szerencsére nem hiányzott róla semmi mert idejében elzavarták az állítólag eléggé pofátlan és többször is visszajövő egyént !!!! :shock:

Akkor most kérdem én : mi búbánatos ###### kellhetett neki? variációk : AC pumpa ,vontató szem takaró,remus hátsó dob vagy nemtom mi. Nem tudom ki volt de szerencséje,hogy nem voltam itthon mert a belét kitapostam volna és most sitten ülnék! :lol: Lassan lebetonozom az egész autót vagy felviszem a lakásba és kiteszem az erkélye de lehet még az sem segít. Egyszóval vigyázzon mindenki a gsi-jére mert ahogy látom valaki vagy valkik rászálltak ezekre a típusu autókra.............................vagy csak az enyémre :shock:

Amugy további jó forumozást és szép napot mindenkinek. :wink:

Link to comment
Megosztás:

bazs ha öcséd ha te le sem tagad6ná h T familiból jött :lol:
valamikor még én is ilyen vékonyan éltem és kb ennyi hajam vót a fejemen :lol:

És thx a segítséget utánanézek ennek az állítólagos "kollegának" az ldapban vagy scdben így hamar ki fog derülni :wink:

dicsmit

majd küggyé képet (vagy nálatok olyan nincs a databézben?)

Link to comment
Megosztás:

Laci4, igazán nem tesz semmit, némi sporttársi összetartás :lol:

Azt a lszondát, amit adtam, inkább a vezetékek körül nézegesd... Drótkefétől kíméld meg :lol:

Oksa.. nem nyúlok hozzá! már rá se merek nézni :lol:

Szerintem a kocsid felső tartományban jól megy, 1500 körül nem az igazi, de azzal meg ne foglalkozz. A 11 feletti fogyasztás, no az a nem jó......

Háát jah.. nem is érdekelne annyira, ha nem enne ki a gatyámból :evil: Pláne mostanság... :cry

egyre jobban a lambda a gyanus... most bejött a 13as lambdaszonda hiba is.. (ma) "nem változik a fesz, illetve nyitott áramkör" szabados fordítás :oops: Pedig akkor még nem is küldtem neki.. sőőt. szinte alapjáraton gurultam haza barinőméktől...szép kellemes volt az idő..

Lehet hogy kontaktos ez a q vezeték.... még nem volt időm foglalkozni vele.Igaz azóta ma mentem elösször a kocsival.

Elösször kicserélem a benyaszürőt..

Azt még megmondanád, hogy hogyan is hívják a levegőkeringető cuccot, ami sziszeg a kocsimban?

Sziszegő bigyulisz... :lol: Gőzöm sincs :oops: :lol: valami vákum "tarály" lehet vagy nem tom.. vki nem tudja mi ennek a szép szakmegnevezése? http://www.kep.tar.hu/laci4/50064440/12732097#2

Kép jobb oldalán kis dobozka, két csövel a tetejében.

Amúgy méé? megfülelted? az sziszeg? lehet hogy ott is csak a gumicsövek.. sőt, szinte tuti...

Ablakmosó csöved még kitart? azóta találtam egy darab gumicsövecskét a szerszámok között, ami lehet pont jó lenne oda.. de nem biztos..

Bocs, hogy csak most írtam, de kicsit el voltam havazva, plusz nem volt netem pár napig.

Ajánlom hetenként másik autó használatát egy-két napra, majd vissza a gsi-be, és újra örülsz, hogy milyen jól megy :lol:

Erre ma volt példa.. annyi különbséggel, hogy elég volt, hogy kb. egy hétig ne üljek kocsiban :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.