Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezt én sem mondhattam volna szebben! :D

Meg kéne énekelni, mi? :D

az alapjárat még mindig magas.. valahol még falslevegőt szív... tegnap cseréltünk Dinyvel alapjárati mocit meg légtömegmérőt, de nem hozta meg a várt eredményt.. :D :D

vákumcsövek jó helyre lettek dugdozva? :D

van legalább egy egyirányú vákumszelep is a rendszerben, általában a fékrásegítő és a szívósor között... az is jól lett

visszakötve? meg van a tankszellőztető szűrő felé is vákumcső, ott is van egy szelep elméletileg. Érdemes tüzetesen

átnézni :D

féktisztítóval eszetlenül el kell kezdeni fújkodni a szívósor meg a vákumcsövek környékét, aztán kiderül hol

szíjjja a falsot, mert ott megemelkedik az alapjárat. :D

Link to comment
Megosztás:

Te Albi nem azt mondtad hogy segíteni kéne kint pízt szedni meg ilyenek? Én menjek az OMVre? Nem tudják hun a Hungaroring? Há ki van táblázva.

Irtam azon a meghívón hogy lesz gyüli, úgyhogy jó lenne ha egy olyan megbízható ember vezetné őket mint Te különösen hogy az autód is méltó erre. Na most hogy melegsz@rig nyaltam, még közlöm hogy mivel az élükön fogsz jönni még azt is meg tudod csinálni hogy kipattansz a kocsiból amikor kiértél és egyből segítesz beugrót szedni. Ráadásul tudsz adni tájékoztatást hogy hányan vagytok és merre jártok.

Vállalja szőr?

Link to comment
Megosztás:

Meg kéne énekelni, mi? :D

vákumcsövek jó helyre lettek dugdozva? :D

van legalább egy egyirányú vákumszelep is a rendszerben, általában a fékrásegítő és a szívósor között... az is jól lett

visszakötve? meg van a tankszellőztető szűrő felé is vákumcső, ott is van egy szelep elméletileg. Érdemes tüzetesen

átnézni :D

féktisztítóval eszetlenül el kell kezdeni fújkodni a szívósor meg a vákumcsövek környékét, aztán kiderül hol

szíjjja a falsot, mert ott megemelkedik az alapjárat. :D

mivel nem jó az alapjárat biztosan nem jó valami :D , de azért már 2alkalommal basztatuk igy ha nagyon el lett volna kötve vmi, vagy nem lenne bekötve az kibukott volna :D

Link to comment
Megosztás:

Semmi bajom az omega geometriájával. :D

Az űlésem szinte a legalacsonyabb pontra van állítva, így is kényelmesen szemlélheten az egyre bővülő dekoltázsokat,

és rövidülő szoknyákat... :D

azért vagy ennyire bátor mert ök nem látnak téged...nem a sötétités miatt :D :D

Link to comment
Megosztás:

Semmi bajom az omega geometriájával. :D

Az űlésem szinte a legalacsonyabb pontra van állítva, így is kényelmesen szemlélheten az egyre bővülő dekoltázsokat,

és rövidülő szoknyákat... :D

Ha egy kicsit feljebb állitod akkor nem éred már el a pedálokat? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.