Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

az osztómű kerül annyiba, mondjuk egy ilyen prögéshez kevés a gyári 204 paci ugyhogy arra is kell költeni, de most csak a hajtásrol volt szó :D

Az osztómű kicsiny része egy ilyen rendszernek :D

Féltengelycsuklók... sperrdifik... és persze az osztómű és a sperrek aktívan szabályozhatóak. :D

Link to comment
Megosztás:

Az osztómű kicsiny része egy ilyen rendszernek :D

Féltengelycsuklók... sperrdifik... és persze az osztómű és a sperrek aktívan szabályozhatóak. :D

Azért szerintem nem árulok el nagy titkot, ha elmondom, hogy ebben az A Vectrában nem volt aktív sperr, sőt a féltengelyek is a gyáriak voltak. :D

Link to comment
Megosztás:

Fel nem adom,de addig biztos nem nyúlok hozzá míg a szilentet meg a gömbfejeket ki nem cserélem,meg a hátsó tárcsát...Ahhoz úgy is le kell venni a kereket :D

Wow.. én nem is láttam ezt a felnit..nagyon céép.. de ez most tényleg és nem csontig :D

Ééééés? Rövid távú tapasztalatok? ÁÁÁÁLAT? (fék) : :D

Meg,mert nem olyan egyszerü mint amilyennek kinéz.....Azért az jó hogy most elég volt egyszer kicserélni..... :D :D

Kicsit sebes a térdem,meg kék zöld...de ez legyen a legnagyobb gondom

Viszont a kormányösszekötögöbfejkiszedésétszabadalmaztattnikellene

Ejj. mikrőőől maradtam(tunk) le.. (bár én asszem pont melóztam :D )

A fekete díszrácsra, vagy hogyishíjják... :D

Rieger hűtőmaszk..(ha jóó tom..igaz nem gyári.. de kit érdekel ;))

Link to comment
Megosztás:

Wow.. én nem is láttam ezt a felnit..nagyon céép.. de ez most tényleg és nem csontig :D

Ééééés? Rövid távú tapasztalatok? ÁÁÁÁLAT? (fék) : :D

Igazából nem tudom mennyivel jobb,egynelőre nem teszteltem.Nem akarom elégetni a betétet az elején.Annyi biztos hogy sokkal kevesebb ideig és kevésbé kell nyomni a féket normál használat mellett mint eddig :D

Link to comment
Megosztás:

Igazából nem tudom mennyivel jobb,egynelőre nem teszteltem.Nem akarom elégetni a betétet az elején.Annyi biztos hogy sokkal kevesebb ideig és kevésbé kell nyomni a féket normál használat mellett mint eddig :D

Jah.. tényleg.. én maaha :D Nah majd akkor kiderül.. biztos szupi lesz.. ha más nem, már a látványa is :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.