Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

annyira soha nem fogom mint egy RC-t tudnék :D :D :D

Vasárnap kiugrottunk asszonnyal hűvösvölgybe a pályára és 2 órát mentem vele a pályán. Hát szegény kapott jot és rosszat is. A gumi is megkopott és volt pár levegőben tengely körül fordult 360. De ha megszokja az ember a pályát akkor egyre jobban megy.

Link to comment
Megosztás:

István!

jók lettek a felnik, de az hogy úgy fog kinézni mint egy 16-os azt én előre megmondtam...merthogy a belső pereme befele húz...de ettől még szép...csak hátul kéne szélesíteni, és kihozni azokat a kerekeket... :D

Biztos hogy nem kell szélesíteni,mert ha lehetett volna akkor még most is az Azev lenne :D Ez ennyi,és így is marad.....Jó ez így legalább nem kell attól retegnem hogy megint oda lesz a perem németország felé.....Mert ha kibírta a 4felnit meg a többi cuccot,ami alaphangon 100kg akkor nem lehet gond és ez nekem többet számít.Inkább ültettni kell rajta még :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.