Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nah akkor

az a baj h nekem 1 csati volt a kötegemen, amit behuztunk kábelt meg 3 csatis.. és igy a behuzott 3 csatibol kell csinálni egyet ami ment az enyémre.. ott minden szin passzol, csak kimaradt 3 vezeték az egyik behuzott csatirol... azon van olyan dundi kábel, de az nem az órához megy hanem a mocitérből jön.

a kék-kékel van összekötve :D

ha ki marad vezeték az nem baj nem kell mind össze kötni mind csak akkor hasznalatos ha full felszereltségü a kocsi ..

igen ami a mocitol jön arrol beccélek ... az olyen kicsit bili kék vagy nagyon sötét ...

és a masik kötegben is csak 1 kéknek kell lennie ..

ha van masik kék is akkor sokat ittál, elvileg nincs de csodak még lehetnek :D

Link to comment
Megosztás:

jo lenne ha hatra raknad a nagyobbik pogit milyen ÉGÖ már hogy elöl szélesebb a kocsi nyomtávja mint hátul :D

Nem fér el,és ez szinte biztos...... :D megnéztük az Attilával....Egyik oldal még talán de a másikon biztos nem.Egyenlőre így marad,max jövöre másik felni vagy peremcsere és kicsit emelünk a hátulján....Kell még vennem 2 hátsó tárcsát is.Úgyhogy most minden így marad mert nincs erre pénzem és idén már elég volt......

Link to comment
Megosztás:

Nem fér el,és ez szinte biztos...... :D megnéztük az Attilával....Egyik oldal még talán de a másikon biztos nem.Egyenlőre így marad,max jövöre másik felni vagy peremcsere és kicsit emelünk a hátulján....Kell még vennem 2 hátsó tárcsát is.Úgyhogy most minden így marad mert nincs erre pénzem és idén már elég volt......

de kis sem probáltad ugy feladod :D

Link to comment
Megosztás:

ha ki marad vezeték az nem baj nem kell mind össze kötni mind csak akkor hasznalatos ha full felszereltségü a kocsi ..

igen ami a mocitol jön arrol beccélek ... az olyen kicsit bili kék vagy nagyon sötét ...

és a masik kötegben is csak 1 kéknek kell lennie ..

ha van masik kék is akkor sokat ittál, elvileg nincs de csodak még lehetnek :D

2 jön a mocitól egy rendes kék meg egy olyan vastag ami mondtál de az inkabb olyan turkizkékesvalamilyen.. kicsit sötét volt már. :D

1 megy tovább ami volt nekem köteg az is rendes kék színű.

Link to comment
Megosztás:

Nem fér el,és ez szinte biztos...... :D megnéztük az Attilával....Egyik oldal még talán de a másikon biztos nem.Egyenlőre így marad,max jövöre másik felni vagy peremcsere és kicsit emelünk a hátulján....Kell még vennem 2 hátsó tárcsát is.Úgyhogy most minden így marad mert nincs erre pénzem és idén már elég volt......

voltam én is tarr nal hallam most nem kellett utana huzni a csavarnak :D

annyi a titka ezekszerint hogy ne te csinald a futomüved :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

voltam én is tarr nal hallam most nem kellett utana huzni a csavarnak :D

annyi a titka ezekszerint hogy ne te csinald a futomüved

A lehúzást egyedül csináltam..... :D :D :D

Amúgy meg ha nem vagytok ott akkor biztos hogy sose végzek vele és még most is ott lennék :D :D Köszi mindenkinek :D

Link to comment
Megosztás:

2 jön a mocitól egy rendes kék meg egy olyan vastag ami mondtál de az inkabb olyan turkizkékesvalamilyen.. kicsit sötét volt már. :D

1 megy tovább ami volt nekem köteg az is rendes kék színű.

neked a vastag kék kell ami a motortol jön ha jön masik is akkor az nem jo ... remélem nem azt kötöttétek öccce vicca :D

Link to comment
Megosztás:

A lehúzást egyedül csináltam..... ;) :D :D

Amúgy meg ha nem vagytok ott akkor biztos hogy sose végzek vele és még most is ott lennék :D :D Köszi mindenkinek :D

mindig megfogadod hogy nem csinalod még1x te de aztan győz a pénztárca meg az Idö :D

azért a golyalába jol rádesett :D maradt valami nyoma ??

Link to comment
Megosztás:

mindig megfogadod hogy nem csinalod még1x te de aztan győz a pénztárca meg az Idö :D

azért a golyalába jol rádesett :D maradt valami nyoma ??

Meg,mert nem olyan egyszerü mint amilyennek kinéz.....Azért az jó hogy most elég volt egyszer kicserélni..... :D ;)

Kicsit sebes a térdem,meg kék zöld...de ez legyen a legnagyobb gondom :D ;)

Viszont a kormányösszekötögöbfejkiszedésétszabadalmaztattnikellene :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

de mit nem mutat ?? mert a fogyasztast azt nem ugy szamolja ki .. de ahoz kell egy km jell hogy mozog a kocsi

de ha egyatalan nem muxik akkor valamit jol félre lett kötve

hát az átlag fogyi 0.1

megtehető km 999

pill fogyi 0.0

atlag seb 30 asszem

ablakmosofolyadék hiányzik...

ezeket irja

jah meg bremsbelag :D

Link to comment
Megosztás:

hát az átlag fogyi 0.1

megtehető km 999

pill fogyi 0.0

atlag seb 30 asszem

ablakmosofolyadék hiányzik...

ezeket irja

jah meg bremsbelag :D

hat erre nem tudok mit mondani

valami félre van kötven nem kap meg valamilyen jelet és, vagy rövidre zartatok valamit ami magbolonditotta szegény bc-t ...

yahh a masik .. talan att kéne programozni a bc-t C20xe motorhoz sokat segitene a helyzeten

Link to comment
Megosztás:

hat erre nem tudok mit mondani

valami félre van kötven nem kap meg valamilyen jelet és, vagy rövidre zartatok valamit ami magbolonditotta szegény bc-t ...

yahh a masik .. talan att kéne programozni a bc-t C20xe motorhoz sokat segitene a helyzeten

vagy kérsz diny töl egy olyat ami c20xe gsi ben volt ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.