Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

És hun van a nyomás ?

Milyen nyomás??????A termosztát nyit zár rendesen a venti kapcsol,nem habos a víz....

Az Ne nek messze nem olyan a motorvezérlő computer csatijai,így össze kellett forasztani a vezetékeket......Az összes szín stimmel,csak kékből több....Szinte biztos hogy nem 110fokos a víz :D

Link to comment
Megosztás:

284est?????Mert ha igen akkor azzal szerencséd volt ennyiért,mert 20ért szokott menni.....

Nem, B Vectráét, 288-hoz (57-es dugattyús). De egyárasak most már, mindegyik 10-ért van párban.

Amúgy 3 éve is 15-ért vettem az 54-es dugattyúsat párban (ugyanolyan tárcsához).

Link to comment
Megosztás:

Milyen nyomás??????A termosztát nyit zár rendesen a venti kapcsol,nem habos a víz....

Az Ne nek messze nem olyan a motorvezérlő computer csatijai,így össze kellett forasztani a vezetékeket......Az összes szín stimmel,csak kékből több....Szinte biztos hogy nem 110fokos a víz :D

Tehát ha üzemmeleg a motor és leveszed a kupakot akkor nem kell sziszegnie ? :D

Link to comment
Megosztás:

Ha ez segít, én egy pár vectra v6 féknyerget hoztam el nemrég a szigetszentmiklósi bontóból 10-ért.

A hátsó komplett cuccért meg állapottól függően azért lehet kérni 20-30-at biztosan.

nekem a hatso 5 likas b vectra agy fékkel tarcsaval komplett mindensetül

a marhak oda adtak lengökarostul csak vigyem volt 10/db

qrva nehez volt ... :D

szal nem tul soakt ér ezek szerint :D

Link to comment
Megosztás:

nekem a hatso 5 likas b vectra agy fékkel tarcsaval komplett mindensetül

a marhak oda adtak lengökarostul csak vigyem volt 10/db

qrva nehez volt ... :D

szal nem tul soakt ér ezek szerint :D

Remélem kell valakinek dobfék helyett,mert ha 10ért vinnék el akkor inkább rárakom a kékre....Annyira nem kell a pénz....

Link to comment
Megosztás:

kék vezetékböl azt kell össze kötni amelyik nem szabványos muanyaggal van szigetelve hanem valami gumis anyaggal

és ebben a vezeték sem réz ....

no ez a vizhőfok ami az orába megy ...

nah pont ez van akkor rosszul összekötve.. emrt az a dundi nincs bekötve...

nagyon köszi

Link to comment
Megosztás:

hát ott van 1-2 kérdőjel...

Bazz ha minden mennem és semmivel nem lett volna szívás akkor most hiányérzeted lenne. :D

Ma egy kicsit Antisan nyomtad, amikor egálltál már nyitottad is fel a mocitetőt.

Jah és mig megvan az a csavar a vezérlést takaro bigyonál huzd meg, mert az ki fog esni megint

Link to comment
Megosztás:

ha kék akkor kék vagyis jo :D de ha nem kék akkor qrva sötét volt már amikor össze kötöttétek :D de mégis kéknek latszodott

vagy Mélykéknek ??? :D de rossz volt :D

nah akkor

az a baj h nekem 1 csati volt a kötegemen, amit behuztunk kábelt meg 3 csatis.. és igy a behuzott 3 csatibol kell csinálni egyet ami ment az enyémre.. ott minden szin passzol, csak kimaradt 3 vezeték az egyik behuzott csatirol... azon van olyan dundi kábel, de az nem az órához megy hanem a mocitérből jön.

a kék-kékel van összekötve :D

Link to comment
Megosztás:

Fent van az Rh felni is...Nem unatkoztunk a hétvégén :D :D :D

DSC01956.jpg

DSC01957.jpg

DSC01977.jpg

élőben sokkal szebb...nem jók a képek :D ...Szinte mindíg koszos volt a kezem és nem akartam összekoszolni a gépet.......

Nekem nagyon bejön...kicsit furcsa hogy olyan mintha 16" lenne,de akkor is szép :D

Link to comment
Megosztás:

Fent van az Rh felni is...Nem unatkoztunk a hétvégén :D :D :D

http://i112.photobucket.com/albums/n171/gs...an/DSC01956.jpg

http://i112.photobucket.com/albums/n171/gs...an/DSC01957.jpg

http://i112.photobucket.com/albums/n171/gs...an/DSC01977.jpg

élőben sokkal szebb...nem jók a képek :D ...Szinte mindíg koszos volt a kezem és nem akartam összekoszolni a gépet.......

Nekem nagyon bejön...kicsit furcsa hogy olyan mintha 16" lenne,de akkor is szép :D

Állatul néz ki, szerintem jobb mint az elöző. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.