Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hát ha összeségébe nézzük akkor 1,5 nap volt, vasnap 9kor indultunk haza.... az NE hez képest iszonyatosan nagy változás még akkoris ha az én régi mocim eléggé meg volt kímélve.. :D

nem basztam még neki mert még csak teszt üzemmód van... első indításnál csattogot egy hidrotöke, de azota ez nem jelentkezett, lehet csak a sok állástól volt, vagy majd du. ha beindítom kiderül. Amugy amire nem maradt idő... a szervo, BC nem mutat semmit, vízhőfok jelado nem mér pontosan, ABS jeladó világit....

ennyi ;)

Valószínű hogy rossz kék vezeték lett össze kötve azért nem valós értékeket mutatt a vízhőfok,és valószínű hogy a BC vezetékeit is ki kell cserélni :D.Az ABS jeladó meg szinte biztos hogy nem lett rendesen visszadugva......Azért azt ne higyétek el hogy nem próbálta ki hogy milyen jól megy...... :D :D :D .Hazafelé hoztam a 4 régi felnit meg a régi fékeket és simán bepróbált hogy menjünk egyett.....A rendörség elött persze :D :D

Jó móka volt,csak nagyon fárasztó......

Mennyiért lehetne eladni 2db első 256os nyerget,és 2db hátsó 260as agyat tárcsákkal betétekkel együtt??????

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ez nekem drága... Meg fehér. :D

Mostmár nem nézegetek autókat addig amíg meg nem lesz rá a ZS. Jobban járok, 3autót amit kinéztem mindet elvitték. :D :D

Biztos lesz valami jópofa akkor is, ha majd lesz pénzed :D

Addig nézelődj, csak ne éld megad bele annyira egyikbe se és akkor nem lesz csalódás, ha eladják.

Link to comment
Megosztás:

Valószínű hogy rossz kék vezeték lett össze kötve azért nem valós értékeket mutatt a vízhőfok,és valószínű hogy a BC vezetékeit is ki kell cserélni :D.Az ABS jeladó meg szinte biztos hogy nem lett rendesen visszadugva......Azért azt ne higyétek el hogy nem próbálta ki hogy milyen jól megy...... :D :D :D .Hazafelé hoztam a 4 régi felnit meg a régi fékeket és simán bepróbált hogy menjünk egyett.....A rendörség elött persze :D :D

Jó móka volt,csak nagyon fárasztó......

Mennyiért lehetne eladni 2db első 256os nyerget,és 2db hátsó 260as agyat tárcsákkal betétekkel együtt??????

Szerintem komplette max. olyan 40e. A hátsókat nem dobod fel Karcsikára?

Link to comment
Megosztás:

Mennyiért lehetne eladni 2db első 256os nyerget,és 2db hátsó 260as agyat tárcsákkal betétekkel együtt??????

Ha ez segít, én egy pár vectra v6 féknyerget hoztam el nemrég a szigetszentmiklósi bontóból 10-ért.

A hátsó komplett cuccért meg állapottól függően azért lehet kérni 20-30-at biztosan.

Link to comment
Megosztás:

Valószínű hogy rossz kék vezeték lett össze kötve azért nem valós értékeket mutatt a vízhőfok,és valószínű hogy a BC vezetékeit is ki kell cserélni :D .Az ABS jeladó meg szinte biztos hogy nem lett rendesen visszadugva......Azért azt ne higyétek el hogy nem próbálta ki hogy milyen jól megy...... :D :D :D .Hazafelé hoztam a 4 régi felnit meg a régi fékeket és simán bepróbált hogy menjünk egyett.....A rendörség elött persze :D :D

Jó móka volt,csak nagyon fárasztó......

Mennyiért lehetne eladni 2db első 256os nyerget,és 2db hátsó 260as agyat tárcsákkal betétekkel együtt??????

iszonyat szar hangja van a kocsimnak.. valhol kifuj, de ha nyomom neki nem lehet megmaradni mellette.. tiszta égő....

Nah most van egy kis dilemma ismét....

az vizhőfokora 70-80 fok közözz mozog max

óra szerint 80foknál kapcsol be a ventillátor, be is kapcsol ki is kapcsol

voltam bent Ákosnál, tech1 el megnéztük a comp mennyi hőmérsékletet ir. 107-110 fok között, hibakód nincs.

Viszont ha letekerem a kupakot akkor semmi nyomás nincs benne, nem is forr a viz, simán kinyitható..

Link to comment
Megosztás:

ez persze hogy nem pik-pak megy.. cask a vizhövel nem akarok próbálkozni mert cumi lehet a vége... :D

Mondom Én hogy szerintem rossz kék vezeték lett összeforrasztva.....Vagy szerinted nem?????Mert a Gabika meg az Attila is azt mondta hogy kékből úgye 3 van és azt össze lehet keverni,és attól muatthat rosszul,de simán megy töle a kocsi...... :D

Link to comment
Megosztás:

Mondom Én hogy szerintem rossz kék vezeték lett összeforrasztva.....Vagy szerinted nem?????Mert a Gabika meg az Attila is azt mondta hogy kékből úgye 3 van és azt össze lehet keverni,és attól muatthat rosszul,de simán megy töle a kocsi...... :D

de asszem az nem kék hanem mondjuk türkisz :D

Link to comment
Megosztás:

Ha ez segít, én egy pár vectra v6 féknyerget hoztam el nemrég a szigetszentmiklósi bontóból 10-ért.

A hátsó komplett cuccért meg állapottól függően azért lehet kérni 20-30-at biztosan.

284est?????Mert ha igen akkor azzal szerencséd volt ennyiért,mert 20ért szokott menni.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.