Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem. Azt tervezzük hogy veszünk egy telket, és tetetünk rá házat. trendhaus.hu és anico-keszhazak.hu a kettő ami teccett.

Akkor nem csak én küzdök ezzel a gonddal? Persze neked könnyű, asszonka intéz mindent, mi? :D

Ma beröffentettük végre a versenygépsast, és műxik is szépen, ahogy kell :D

Elölről hiányzik a lökös, lámpák, indexek, hűtőmaszk, mocitértető... így mentem vele egy próbakört Piliscsaba

felé, egyből nem az üvegtigris lett a túristalátványosság :D

Az új hosszúegyes a váltóban istenkirály lett :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem csak én küzdök ezzel a gonddal? Persze neked könnyű, asszonka intéz mindent, mi? :D

De, csak Te küzdesz vele. Mi csak nézelődünk, tervezgetünk.

1kuttyal elmostuk ma a hidrotőkéket és becsiszolt 4 szelepet királyul. Eddig jutottunk az új motorral, vagyis a hf-el.

Diny reggeli tippje alapján Lanti autóját még kb fél óráig fogják csinálni :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem csak én küzdök ezzel a gonddal? Persze neked könnyű, asszonka intéz mindent, mi? :D

Ma beröffentettük végre a versenygépsast, és műxik is szépen, ahogy kell :D

Elölről hiányzik a lökös, lámpák, indexek, hűtőmaszk, mocitértető... így mentem vele egy próbakört Piliscsaba

felé, egyből nem az üvegtigris lett a túristalátványosság :D

Az új hosszúegyes a váltóban istenkirály lett :D

Így minden nélkül biztos biztos a hűtéssel sem volt bajod szal, akkor minden a terv szerint megy :D A hangja?? gondolom azsem az a szolid szalonautóé :D de én is így lennék vele kit érdekel egy felbakolt bódé mikor egy vörsöny autó húz el az orrom előt :D képek?? nem dobsz fel párat! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

A hangja?? gondolom azsem az a szolid szalonautóé :D de én is így lennék vele kit érdekel egy felbakolt bódé mikor egy vörsöny autó húz el az orrom előt :D képek?? nem dobsz fel párat! :D :D

Hát jah... első indítás után még kb fél órát járt ott az udvarban, de kb negyed óra múlva elkezdtek felszállingózni

a faluból a gyerekek (műhely egy külterületi dombon van). Alig tudtam melózni, mindig láb alatt volt 2-3 kölök :D

Képet sajna nem tudtam csinálni, olyan sietés volt.

Link to comment
Megosztás:

Ejj de jó... Akkor ez is minusz. :D

Gratula a géphez. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát jah... első indítás után még kb fél órát járt ott az udvarban, de kb negyed óra múlva elkezdtek felszállingózni

a faluból a gyerekek (műhely egy külterületi dombon van). Alig tudtam melózni, mindig láb alatt volt 2-3 kölök :D

Képet sajna nem tudtam csinálni, olyan sietés volt.

Hát én is mentem volna ha ottlakok :D nem csak a gyerekek, csak ők még érdekesség és a látványmiatt mennek oda a felnőttek meg irigységből nem akarnak :D

Link to comment
Megosztás:

Ezek nem is kellenek,úgyis cseréled őket! :D

Igen, már többen felhívták rá a figyelmem, hogy így pont jó lesz, mert a többit úgyis hamar letöröm róla :D

Bontóban Misuval voltam a hűtőért, nőci nem engedett a gyári lámpa árából, merthogy eredeti gyári... mondtuk

neki, hogy akkor inkább veszünk új utángyártottat, törni az is jó lesz :D

Nem is tudtam hogy Piliscsabán szerelteted a verdádat. Még ottvan? Egyszer ha ottleszel elmennék megnézni ha szabad. :D

Nem ott, hanem Tinnyén :D

De gyere el egyszer versenyre, ott a szervízparkban egész nap (:Dámulhatsz frankó verdákat :D

Pl idén a közelben Esztergom Ralira megyünk nyáron ;)

Link to comment
Megosztás:

azok csak a hűtőt lopkodják néha az udvarról :D

Sajna ez az ösznépi divat , ami nem kerül pénzbe és nincs lebetonozva azt viszik, ez az országban és főleg nálunk divat , szinesfém kereskedésbe viszik, kapnak értepár ezrest holott egy jó kis hűtő amit ugye nek kilóra mérnek :D Én ha rajtakapnám , biztos eltördelném mindkét kezét lábát a parasztnak! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mikor végeztetek? Milyen a fíling?

hát ha összeségébe nézzük akkor 1,5 nap volt, vasnap 9kor indultunk haza.... az NE hez képest iszonyatosan nagy változás még akkoris ha az én régi mocim eléggé meg volt kímélve.. :D

grat....tapasztalatok? :D

nem basztam még neki mert még csak teszt üzemmód van... első indításnál csattogot egy hidrotöke, de azota ez nem jelentkezett, lehet csak a sok állástól volt, vagy majd du. ha beindítom kiderül. Amugy amire nem maradt idő... a szervo, BC nem mutat semmit, vízhőfok jelado nem mér pontosan, ABS jeladó világit....

ennyi :D

Link to comment
Megosztás:

hát ha összeségébe nézzük akkor 1,5 nap volt, vasnap 9kor indultunk haza.... az NE hez képest iszonyatosan nagy változás még akkoris ha az én régi mocim eléggé meg volt kímélve.. :D

nem basztam még neki mert még csak teszt üzemmód van... első indításnál csattogot egy hidrotöke, de azota ez nem jelentkezett, lehet csak a sok állástól volt, vagy majd du. ha beindítom kiderül. Amugy amire nem maradt idő... a szervo, BC nem mutat semmit, vízhőfok jelado nem mér pontosan, ABS jeladó világit....

ennyi :D

Ha jól értem C20 XE-s lettél :D Azért érezni a külömbséget nem?? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.