Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amúgy meg kell hogy védjem Albertet :D

Jár ő bulizni, csak nem Csabival :D :D

Igy van ma pl Borpatikába megyek. Vagyis csak akkor mennék ha zöldkártyás lennék, így megyünk :D

Csabi, szoktam 140-nél többel is menni. Csak nem az én kocsimmal :D

Láttam az új honlapot!

Link to comment
Megosztás:

Bertalan Lajos utcai vilimegálló.

K vazze nem h :D Tudod az olyan amikor reggel fél tizenegykor még a flórián téren sörözünk mert reggel kilenckor kidobtak minket az utolsó szórakozóhelyről is :D

Siessetek, mert neccesen értek oda erre :

Petőfi Sándor: A helység kalapácsa - Előadja: Besenczi Árpád

2008. március 08., szombat, 19 óra

:D :D

Itasd le az asszonyt, passzold haza 1 taxival, oszt mehetünk :D :D

Link to comment
Megosztás:

mennyire lehet drága vajon a szervó tartályhoz menó szervó csövem? valami kóklerség van a gyári helyett... de attól tartok horror árban lehet.

sztem itt gyártasd le, profin dolgoznak,fémhálós teflon fékcsövet meg minden hidraulikus cucchoz gyártanak csövet www.hefal.hu

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na ezt a gépet vettem, Szegeden ma, C20XE - DIS 1992 12 havi, nagyon jó motorral, megkímélve,, stb.. :D Kicsit nagy a hangja, van benne gázgyorsító dob.. de majd orvosolom a hangját!

Grat Csabi Szép a VAS :D A hangját meg mejd megszokod , amiben ilyen reaktor van ahozz hang is kell :D :D Az a "megkímélt" motorral sztem azt hagyjuk :D A Jó motor az okés :D és inkább mondtdjuk azt hogy megkapott minden földi jót amit csak lehetett :D

Link to comment
Megosztás:

Te Albi minek neked Subaru azzal már 140-el is mennél pályán vagy mi?

Van egy mesém is. Egyszer volt holnem volt volt egyszer egy Albert. Minden nap máshova ment bulizni és minden egyes lerészegedés után vette a bátorságot és nekiállt "csajozni". Össze-vissza kavart akivel csak tudott. Aztán jött egy nyár és a papírvitorláson megtalálta élete szerelmét. Igen Albert élete szerelmét. Aztán már nem járt sörözni se a haverjaival csak néha és 1 év se telt el már esküvőről meg lakásról beszélt. Igen ez még mindíg ugyanaz az Albert. :D

mér te járol???

hová?

Érdre még azóta se toltátok le arcotokat, pedig Diny vagy 2 km-re lakik innen.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.