Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én csak is fix ülést vennék,ezt az egy dolgot nem bántam meg,azok közül amit az autóra vettem.Németországba mentünk vagy 10 órát és egyálltalán nem volt kényelmetlen sőt.....Lényegesen kényelmesebb mint bármelyik gyári ülés......

Én is azt vennék, de nem akarok 4 pontos övet. (aztán lehet, hogy csak szoknom kell még a gondolatot :) ) Neked a gyári sínen van? 3 pontost hogy tudod bekötni? Be lehet kapcsolni a lyukon keresztül vagy csak felette?

Azért kényelmetlen, mert minimális a párnázottsága, és teljesen mereven egy pozícióban tudsz csak benne ülni :D

A miért nem az ülés kényelmetlenségére vonatkozott, hanem a 3pontossal való kompatibilitásra, jól elterelted a témát. :D

Nekem a gyárival 3 gondom van:

- Nehéz. Kozolostul 17 kg. Az átlagos kagylók 5-6-7kg-sak. Persze ebben nincs benne a lefogatás. A dönthető sportülések 10 kiló felett vannak, akár nem is kevéssel.

- Kicsit magasan ülök benne.

- Az ülés lötyög a sínben. Ezért ez mindenképpen ki lesz vágva, nem érdekel az állíthatóság sem. Bőven elég ha csavarosan lehet, de az sem baj ha nem.

Az esetek 90%-ban úgy utazok az autóban, hogy az övet magamra húzom, majd egy picit megrántom. Ilyenkor kiakad, és én meg sem tudok mozdulni. Ezért szinte egyáltalán nem csúszkálok az ülésben és ezért nem valószínű, hogy zavarna ha a kagylóban csak egy helyzetet tudok felvenni. A 4 pontos csak annyi előnyt jelentne, hogy fogja a jobb vállamat is, de enélkül megvagyok.

Link to comment
Megosztás:

fehér autora fehér felni.... tanulj az elődöktől ;) ;)

Ocsmány az ATS Cup! :)

weeeee :D :D

inkább tanulok mások hibáiból, és kerülöl a fehér-fehér kombót :D

Pont ezért nem akarok fehér felnit, mert ismerem a Diny meg az Ogre autóját és nemtetszik :D

Bezzeg amikor a segíts mert jön a gőz a géptető alól! Akkor milyen szép és jó autód van ami el tud vontatni és még meg is csinálod?! :P

Link to comment
Megosztás:

Én is azt vennék, de nem akarok 4 pontos övet. (aztán lehet, hogy csak szoknom kell még a gondolatot :D ) Neked a gyári sínen van? 3 pontost hogy tudod bekötni? Be lehet kapcsolni a lyukon keresztül vagy csak felette?

A gyári sínre van felfogatvan....Az övet átkell fűzni a lukon os úgy kötöm be....Igazából nem értem a kérdést :)

100e ért felgyújtani se rossz móka ;)

Akkor inkább én gyújtóm fel :D

várjatok már hagy rakja már rá a rh zw1-et utána beleadok egy 20-ast és bontjuk ok????? :D ;) :D

Arra még várhatsz mert legalább 1-1.5 hónap mire fent lesz :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.