Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De a Günterek kezdték gyártani a Kadettet nem a meleg angolok, azoknál még a menetirány is el van rontva, különcködnek azé van minden másképp. Tehát E Kadett az igazi nem E Astra. :)

:D Ezzel teljesen egyetértek. Csak védeni akartam a Kadettet, hogy az az Astra papája, úgyhogy nem kő nagyon lesajnálni.

Link to comment
Megosztás:

Háát :D

Nem fáj a szívem érte, leraktam az előleget a kárpitosnál már az új belsőre :D

csak very ritka ez, und ráadásul ez is jóállapotú és 5 ajtós...

erről jut eszembe kelleni fog nekem majd egy vezető oldali ülés kölcsönbe amíg készül a kárpitom :)

a régi szép emlékek? :D
Link to comment
Megosztás:

Jók ezek a képek is :)

Akkor nézzétek meg ezeket a képeket!!

Parkolóban égő személygépkocsihoz riasztották a tűzoltókat hétfőn este a IV. kerületben. A xxxxxxx utcában egy Suzukit gyújtottak fel, melynek következtében a mellette parkoló Renault Clio és Citroën Xsara személygépkocsi is megrongálódott. Szemtanúk szerint a tűz fellobbanása után közvetlenül két fiatalember szaladt el a Suzukitól, melyet lopás miatt köröztek.
Link to comment
Megosztás:

tényleg tom mennyi az annyi mert nekem ebay rol volt a 4db bss 80ba miutan a gumit eladtam rola

nme lett volna 1xrübb neked is arra fele körül nézni ?

A MAK SONIC :) 7*17 volt 18 kiló, a voszi 7*17 OPC felnije 9,5, ezekhez képest szerintem nem rossz.

75 volt a 4 darab egyébként. Nyilván van könnyebb is, de szerintem a nehezebb a gyakoribb.

Link to comment
Megosztás:

Négy pontos övet hova érdemes rögzíteni?

Láttam sok mindenkinél, hogy a hátsó ülés öveibe volt becsatolva a váll pántja.

Meg lehet másképpen is oldani, pl. a kagylóüléshez rögzíteni valahogyan, vagy a hátsó ülésen ne legyenek utasok?

Ha az üléshez rögzítenéd akkor nem lenne semmi értelme :D Hátul ne legyenek utasok....menjenek busszal :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Négy pontos övet hova érdemes rögzíteni?

Láttam sok mindenkinél, hogy a hátsó ülés öveibe volt becsatolva a váll pántja.

Meg lehet másképpen is oldani, pl. a kagylóüléshez rögzíteni valahogyan, vagy a hátsó ülésen ne legyenek utasok?

Öcsémében úgy van hogy a hátsó biztiövhöz van rögzitve a négypontos, de benne van hagyva a gyári 3pontos is, így ha nagyon utazni akar valaki hátul akkor a négypont szétköt és marad a 3. Ha meg extra safety akar lenni akkor mindkettőt beköti :)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit elszomorodtam....tegnap még a yokohama Parada 26990volt,ma meg mikor megrendelném 29990 :D :D

Viszont van Goodyear eagle F1 195/45R17 22900ést...Lehet azt kellene megvennem :)

nézd a másik oldalát, legalább nem lement az ára miután megvetted :D

Link to comment
Megosztás:

:) nem taxi :D

Családi Caravan... :D

Öcsémében úgy van hogy a hátsó biztiövhöz van rögzitve a négypontos, de benne van hagyva a gyári 3pontos is, így ha nagyon utazni akar valaki hátul akkor a négypont szétköt és marad a 3. Ha meg extra safety akar lenni akkor mindkettőt beköti :D

Ez szimpatikus megoldás. A hasnál lévő öv két pontja hol van rögzítve?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.