Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

tudjuk bazs 20" és hozzá a 13-14" s féktarcsa az nagyon raj lesz :lol:

most néztem 1.2ért a duv-i astrát... szép állapotban van, mondjuk ha 1.1be el lehet hozni, akkor legalább 2007ig nem kell vizsgáztatni és tsai...

Lgondolkodnék rajt' :roll:

Link to comment
Megosztás:

tudjuk bazs 20" és hozzá a 13-14" s féktarcsa az nagyon raj lesz :lol:

most néztem 1.2ért a duv-i astrát... szép állapotban van, mondjuk ha 1.1be el lehet hozni, akkor legalább 2007ig nem kell vizsgáztatni és tsai...

Lgondolkodnék rajt' :roll:

16os kerék elég

a szürkén se nagyobb

a forma az, ami tetszik

előre meg jó a 280-as tárcsa ;-)

nem tom

1.1-be sok nekem az

94-es, bazz

egy bőr nekem nem ér két kilót (mer ugye ha a sárga 95-ös, ez 94-es, akkor mínusz egy év, plusz az alu)

és még rendesen meg se tudjuk ott nézetni :?

Link to comment
Megosztás:

aham én meg először nemiszervfejjel azt hittem vontatják 1mást

azután láttam hogy á dehogy nincs is porráültetve csak rámegy egy kavicsra (nem a mi kavicsunkra :lol: ) és az úgy felüti a kerekét, hogy a torony pikkpukk betöltia 16V antenna posztját :lol:

ez már idiotizmus, utcára kihozni mert 1 karc és oda a szemük fénye....

ez így szép zsír meg minden de használ6atlan ahogy elnéztem a csóka földön ült....

Link to comment
Megosztás:

Én is azon gondolkoztam, hogy ha kigyulladna a verda sok minden eszembe jutna, de az biztos nem, hogy lekamerázzam...

Bár a film eleje alapján szerintem belső videókat akarhattak csinálni és már eleve be volt kapcsolva a kamera.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem racsingvideót akartak csinálni, de ez lett belőle. Én mondjuk nem birnám végignézni az tuti. Lepisélném vagy rádobnám a ruhámat vagy megállítanék egy másik autót oltóért, vagy bármit de végignézni... Bár gondolom a srácnak egy hét múlva már lett egy új gépe.

Link to comment
Megosztás:

nem néztem végig mert fájt a szívem a kocsiért...

de senki nem állt meg segíteni...

ha jó láttam amikor már távolabbról vette a gyerek akkor elment egy tűzoltóautó mellette, de semmit nem csinált... (elég érdekes)

másrészt, meg ha már ilyen pöpec gépe van nem hinném, hogy egy 10e-res habbaloltó nagy kiadás lett volna.....

Link to comment
Megosztás:

volt poroltója, csak semmit nem ért ;-)

a poroltó tényleg semmit nem ér...

meséte egyik ismerős, aki tűzoltóberendezésekkel foglalkozik, hogy volt olyan motortűz, amikor a poroltó nemhogy eloltotta volna hanem szította a tüzet...

azt modják, hogy a habbaloltó ér valamit kocsitűz esetében...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem olcsóbb venni bár ki tudja... :roll:

+int sikerült jó nagy baromságot mondanod töki :lol:

de megszok6tuk :lol:

Kess haverommal lementünk neki kecsón 14e-ért bőrőzték a kormányát a 307ben és nadzson szép lett... ebben benne volt vzs csere is...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.