Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Állítólag leopárd van még pár arra, de a helyi arc szerint aki találkozik eggyel az utánna nem szokott mesélni semmiről ;)

Tiszta chuck norrisos sztori! :D

Tegnapelőtt kihánytam mindent, most azt hiszem tiszta vagyok :)

Meglett a kiskori felhúzós autód lendkereke is a sok sárgarépa között? :D :D

jó reklám lehetett az olasz fagyizónak, hogy fehér fickó görnyedve rókázik a bejárat mellett :D

egyik régi orvos barátom ment el egyszer angliába egy orvoskonferenciára, de már az odafele úton betintázott,

és ezt a feelinget tartotta is két napon keresztül. Hazafelé a ferihegyen egy egészséges rókázás után tért magához,

és nem tudta megmondani a biztonságiaknak, hogy ő most érkezett, vagy pedig most indulna :P Kicsit

filmszakadás volt ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Anti!

céééééép.. :)

A napokban írogatom össze, hogy mit kell cserélnem, javítanom a verdán.. köztük van a fék is, mert már igencsak elkopott...

aztán meglátom EZT

És megint eljátszottam a gondolattal, hogy kis upgrade kéne..

Ez vajon jó lenne nekem? sajnos a tárcsa nem.. (5x110)

Ehez elvileg jó a 280as tárcsa? (4x100 H astra 280-as..)

Mást nem kell cserélni? Aggyal variálni .. meg ilyenek...

Bár elég sokmindent kell mostanában cserélni, és elég húzós a 280as tárcsa ára..

Így lehet,hogy kap egy gyári mérető Brembo Max - ferrodo.. (nem tom melyik) betétet..

Link to comment
Megosztás:

Jah..és a bontott gyári GSi hátsódobok mennyiért mennek mostanság? mi a reális ár értük.. (képről nem röhad még...egész jónak tűnik..)

Nah húzok melózni ..bye all

Én azt mondom hogy elötte gurulj el a Lenderhez,és kérdezz egy árat...Csak jobb egy új kipuff,mint egy használt ki tudja hány éves cucc :)

Link to comment
Megosztás:

ameddig a 280as fék a polcon pihen addig biztosan jobb!! :D :D :D

A kocsiba hever,és ha nem kellett volna tegnap kihúzni a fogam,akkor holnap akár ki is cserélhettük volna :P

Nem jobb, de nem is kell vele szívni :)

Utcára tökéletesen megfelel ;)

Neked lehet hogy elég,de Én nagyon nem vagyok elájulva a 256os féktől....Tomnak a GSi-n lényegesen jobb vlolt a fék mint nekem bármikor.....

Link to comment
Megosztás:

Neked lehet hogy elég,de Én nagyon nem vagyok elájulva a 256os féktől....Tomnak a GSi-n lényegesen jobb vlolt a fék mint nekem bármikor.....

Mondtam, én sem azon vitázom, hogy jobb lenne a 256 :) Egyértelmű hogy a nagyobb ésszerű határok között jobb :D

De csak akkor éri meg a cserével foglalkozni, ha valaki keményen racsingol, mert a nagyobb fékeknek annyi

az előnye, hogy később melegszik el, és jobban adagolható. Viszont azzal sem állsz meg hamarabb :D

Lacinak nemtom hogy megérne-e venni drága nagyobb tárcsákat, meg hozzá nyergeket, és nem mellesleg

3x annyiba kerülő betéteket (most vettem ferodo betétet a 288-ba, és bezony ekkora az árkülönbség).

Ezért mondom, érdemes átgondolni, kell-e tényleg a nagyobb fék, mert divatból kicsit drága :D

Link to comment
Megosztás:

Én is most vettem előre tárcsát és betétet...összesen 27e-ft-t fizettem :) Persze nem brembo mert az 17let volna darabja,de azért szerintem jó lesz :D :P

Nekem Ferodo Sport van bent :D megvagyok elégedve vele :D Sőt az előző tulaj grátiszba adott meég egy szettet előre!

Az árát nemtudom mennyi lehet de sztem közepes ár .... Tárcsát majd nekem is alkalom attán cserélni kell

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.