Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

...meg bakker...a computerből nem ment kábel a gyújtáshoz...vagyis ment...de nem jó...fekete sárga meg fekete fehér...kicsit összekeverődött... :P

furcsa volt hogy az index bekapcsoláskor jön csak szikra a gyertyákon? :) :D :D

vagy a féklámpa a fekete-sárga? :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy nem GSi, de tegnap este a 6-oson (legalábbis a pesti és az érdi részen jött, aztán továbbment Érdről a 6-os 70-es közös része felé) láttam egy 3 ajtós fehér (vaj) Astra-F -et, nagyon brutál szoknya-oldal spoilerekkel, szélesítetten. K*va... szóval nagyon jól nézett ki. Egyszer sikerült mellékerülnöm az Auchannál, de főleg csak hátulról láttam. Az 1.4i Corsa ennyit bírt (meg nem is akartam száguldozni), igaz a sávváltásokat is eltaktikáztam kicsit... :D :D

Talán EZ VOLT az?

Coupe!!

Ugye neked is ilyen a beosztása a vízhőmérődnek?

22086317.jpg

Neked városban a hüsi időben hol szokott mozogni?

Mert azt figyeltem meg, hogy nekem 90 és a kék között..(de inkább a 90 felé).

Csak amikor dugó van, akkor megy 90 és az első osztás közé..

Lehet szívózik a termosztátom.. bár a csőtapis módszer szerint nincs nyitva.. lehet esetleg olyan,hogy kinyit.. aztán nem zár le rendesen.. csak amikor teljesen kihűl...?! :)

Majd figyelem jobban..

Link to comment
Megosztás:

Coupe!!

Ugye neked is ilyen a beosztása a vízhőmérődnek?

http://img5.tar.hu/laci4gsi/size2/22086317.jpg

Neked városban a hüsi időben hol szokott mozogni?

Mert azt figyeltem meg, hogy nekem 90 és a kék között..(de inkább a 90 felé).

Csak amikor dugó van, akkor megy 90 és az első osztás közé..

Lehet szívózik a termosztátom.. bár a csőtapis módszer szerint nincs nyitva.. lehet esetleg olyan,hogy kinyit.. aztán nem zár le rendesen.. csak amikor teljesen kihűl...?! :)

Majd figyelem jobban..

Nekem mindíg 90fokon áll,de ha esetleg dugó van vagy tolom neki akkor fel szokott menni 95re is.....Nyáron álltalában 95fok körül szokott lenni......Lehet hogy nem a termosztát rossz,hanem az a kütyü amiről a müszeróra a jelet veszi...Nem jut eszembe a neve :D.Amúgy teljesen olyan mint a tied.

Link to comment
Megosztás:

Nekem mindíg 90fokon áll,de ha esetleg dugó van vagy tolom neki akkor fel szokott menni 95re is.....Nyáron álltalában 95fok körül szokott lenni......Lehet hogy nem a termosztát rossz,hanem az a kütyü amiről a müszeróra a jelet veszi...Nem jut eszembe a neve :D.Amúgy teljesen olyan mint a tied.

Hőmérséklet gomba :D asszem :)

Link to comment
Megosztás:

Hőre változik az ellenálása (termisztor) és annak megfelelő feszültség megy a műszernek ami a fesz nagyságnak megfelelően tér ki.

A Műszer meg egy duplatekercselésű úgynevezett Deprez műszer ha jólemlékszem :) Legalább is a hondában így volt megoldva :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.