Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én meg tegnap vettem észre, hogy hiányzik a hűtővízből egy háát nem egészen egy "centinyi".Jelzés alatt volt ennyivel..

Már nem tom mikor néztem.. most feltöltöttem.. és sassolom majd..

Remélem nincs semmi gáz.. :) :)

Jóóót gyilkolásztunk ma.. izé.. mostmár tegnap :)

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy vállalja...de ha így lesz...qrva morcos leszek...mert 3 hónapja csináljuk és nem szeretném, hogy ezen az egy héten csússzunk el... :)

ezt Lacival kell megbeszélned, többet nem tudok, hülye haverom meg elhagyta a telefonját tegnap este így felhívni sem tudom h ne menjen akkor se ha lehet :) talán holnap...

Link to comment
Megosztás:

Persze-persze :)

Honnan kapta meg a Laci számát ?

Ebből soha nem mosod ki magad.

tőlem kapta meg, de ha már ennyire belemegyünk:

kérdezték h tudok e egy megbízható szerelőt, mondtam h igen. Felhívtam Lacit h továbbadhatom-e a számát, mondta h igen. Továbbadtam havernak, ő felhívta...péntek este találkoztam haverral mondta h vasárnap még beszélnek de Laci azt mondta h elvileg hétfőn mehet. Igazából nem értem mi a gond :) Ha Laci elvállalja a munkát akkor az már Laci és Anti ügye hogy a kadett projekt alatt dolgozhat-e más autón. :)

Pista ! Nincs miből kimosnom magam....

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy vállalja...de ha így lesz...qrva morcos leszek...mert 3 hónapja csináljuk és nem szeretném, hogy ezen az egy héten csússzunk el... :)

Azért csak van priorítási sorrend nála is gondolom én....:) Én ugyszoktam amit előbb válalok azt előbb is csinálom és fejezembe szerintem nálatoksem lessz problem :)

Link to comment
Megosztás:

a gumis műhelyben? ahova jó ideje járok? jóbarátom a gumis srác, nem ismerős ismerőse...

... szólt volna ha utólag kiderül h szar a kompresszoruk ... nem éreztem pattogósnak a gumit amúgy... de hogy 3 kút mérője lenne szar ... :)

xar volt az óra ahol 1x fújtad
Link to comment
Megosztás:

a gumis műhelyben? ahova jó ideje járok? jóbarátom a gumis srác, nem ismerős ismerőse...

... szólt volna ha utólag kiderül h szar a kompresszoruk ... nem éreztem pattogósnak a gumit amúgy... de hogy 3 kút mérője lenne szar ... :)

levegő utólag nem kerül bele :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy nem GSi, de tegnap este a 6-oson (legalábbis a pesti és az érdi részen jött, aztán továbbment Érdről a 6-os 70-es közös része felé) láttam egy 3 ajtós fehér (vaj) Astra-F -et, nagyon brutál szoknya-oldal spoilerekkel, szélesítetten. K*va... szóval nagyon jól nézett ki. Egyszer sikerült mellékerülnöm az Auchannál, de főleg csak hátulról láttam. Az 1.4i Corsa ennyit bírt (meg nem is akartam száguldozni), igaz a sávváltásokat is eltaktikáztam kicsit... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.