Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyelőre még csak gyűlnek az alkatrészek, amíg nem megy el a BMW, addig nem tudok nekikezdeni.

De remélem most fétvégén elkészül a BMW. :)

Lassan idény... :)

Különben is, mingyárt kész az Anti gépe is, nehogy már ne legyen ellenfele... :)

Link to comment
Megosztás:

De kibpróbálnám....

A Lotus piacra dobta az Exige sportkocsi legbrutálisabb, kifejezetten pályaszerkóba öltöztetett és nyílt napokra felkészített változatát.

Az 1,8 literes Toyota-motorra egy Eaton M62-es kompresszort szereltek.

A 257 lóerős négyhengeres négy másodperc alatt gyorsítja 100 km/h-s sebességre a 930 kilogrammos pályagépet, 9,9 másodperc alatt éri el a 160-at, végsebessége pedig 236 km/h.

A motor erejét egy nagy teherbírású kuplung egy részlegesen önzáró differenciálművön keresztül küldi a hátsó kerekehez, a lendületes kigyorsításokat a különféle beállításokkal használható kipörgésgátló és a beépített rajtautomatika is segítik. Az autóra aggatott új aerodinamikai elemek 400 N-os leszorítóerőt produkálnak 160 km/h-s sebességnél.

gp_ecs260.jpg

Link to comment
Megosztás:

óriási tévedés ez nem aszkónás hanem szenááááátoros :)

Anti! hétfőn lehet kimegyek én is akkor tudok segíteni ha tudok :)

Persze, bizti találunk neked valami melót a ház körül... :) :D :lol:

Viszont aki javíttatni hoz ki autót Lacinak, és feltartja, annak kezét lábát összekötöm, és feldugom a seggébe, majd masnit kötök rá a száján át kihúzva... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Leugrottam ma Tatára... haza fele a lágymányosi hídra felfele menet egy citromsárga octavia kezdett közeledni...

Nem ért utol de nagyon jött... a hídon mellém jött azt mondta 180 LE az Övé és hogy az enyém tuti nem 150... de gartulált , jó fej volt!

hát a fene se érti ezt... igaz üres volt a tankom, csomagom sem volt, és egyedül voltam...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.