Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A fent linkelt kadettben egy 1.8 ohc moci van...115 paci körül...én ennél azért picivel többet céloztam meg... :)

Majdnem beindult...de sajnos mégsem...valami nem okés...de elég jól haladtunk ma is...

- kapcsolható AC beszerelése

- aksi elhelyezése

- teljes bekábelezés (még pár kiegészítő műszer hiányzik)

- egy két okosság..

- de valamiért egyenlőre nincs szikra...besötétedett, és már nem láttunk igazán...úgyhogy majd folyt köv...de nagyon durva hangja van a dobozban ülve ahogy próbál indulni...jóóóóóóóóóóóóóóóóó lesssssssssssssssssszzzzzzzzzzz.... :)

Igazából ami még hátra van, a szikrát meg kell keresni...bár a nap végére még az öngyújtómból is kifogyott... :) szal lehet azzal lesz a bibi...

Fékcsöveket be kell húzni, és a hátsó hidat alá kell varásolni, a sperrt bele kell hézagolni...szal van még mit tenni venni...de haladunk...

az hogy kész leszünk e jövő hét hétvégére legalább a tesztüzemmel...hát erősen Lacitól függ...

Link to comment
Megosztás:

A fent linkelt kadettben egy 1.8 ohc moci van...115 paci körül...én ennél azért picivel többet céloztam meg... :D

Majdnem beindult...de sajnos mégsem...valami nem okés...de elég jól haladtunk ma is...

- kapcsolható AC beszerelése

- aksi elhelyezése

- teljes bekábelezés (még pár kiegészítő műszer hiányzik)

- egy két okosság..

- de valamiért egyenlőre nincs szikra...besötétedett, és már nem láttunk igazán...úgyhogy majd folyt köv...de nagyon durva hangja van a dobozban ülve ahogy próbál indulni...jóóóóóóóóóóóóóóóóó lesssssssssssssssssszzzzzzzzzzz.... :)

Igazából ami még hátra van, a szikrát meg kell keresni...bár a nap végére még az öngyújtómból is kifogyott... :lol: szal lehet azzal lesz a bibi...

Fékcsöveket be kell húzni, és a hátsó hidat alá kell varásolni, a sperrt bele kell hézagolni...szal van még mit tenni venni...de haladunk...

az hogy kész leszünk e jövő hét hétvégére legalább a tesztüzemmel...hát erősen Lacitól függ...

hat jövöhétre :)

sztem nem ... csak ha minden nap azon melozol

de sztem azért fizetés is kell :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.