Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez a szárny ha nemsértek meg senkit de késsé bucsus :) Sőt nem kissé.....

Igen, az lehetne az első cselekedete az új tulajnak hogy flexel megaprítja egy kicsit a csávót aki azt a szárnyat felrakta arra a kocsira. Aztán überóvatosan meg leszerelni. Bár sztem emiatt az csodálatos optikai és főleg aerodinamikai tuning miatt szétfurkálta az egész csomagtartót. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Olyan kijelző engem is érdekelna, ami az olaj és vízhőmérsékletet, illetve a pontos sebességet mutatja. :)

Én beválallom a tesztet,gyakorlatilag amit csinál a srác már egy működő dolog az ő autójában láttam működni igazából a pontossággal sztem az lessz a helyzet,hogy a kalibrálás hogy sikerül,remélem pontoss lessz :D Ha tényleg oylan amilyennek láttam,akkor megbeszéljük és ..... :) De majd úgy is lessz kép+vélemény és majd eldöntöd tényleg kell e :)

de nemproblem sztem... mondjuk a hőfokokat azt viszonylag pontosra belehet kalibrálni,a fordulatszámot is de hogy a sebességet hát azért nem merném megharapni a kisujjam :lol:

Link to comment
Megosztás:

na kicsit beleolvastam a szervós topikba,kerregő hang ügyében :) az enyém is kotoncol és a szervósem tökéletes sztem és psze nekem is fekete szemmel láthatóan az olaj,csere melett döntök és ez okés node ki mit ajánl a szervóba azonkívül hogy szervóolajat :) Miylen gyártótól érdemes használni és kb mennyi kell bele 1,5l?

:) Csakhogy mennyit vegyek :D

Link to comment
Megosztás:

na kicsit beleolvastam a szervós topikba,kerregő hang ügyében :) az enyém is kotoncol és a szervósem tökéletes sztem és psze nekem is fekete szemmel láthatóan az olaj,csere melett döntök és ez okés node ki mit ajánl a szervóba azonkívül hogy szervóolajat :) Miylen gyártótól érdemes használni és kb mennyi kell bele 1,5l?

:) Csakhogy mennyit vegyek :D

Nincs a szervodban olaj ?

Jó az Opel gyári ótómataváltóolaj, dextron2es.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.