Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Olyan digit műszerfal szaga van a dolognak... :)

5 digicsatornája van a műszerkének 1db 2 soros pontmátrixos kijelzője lessz,,,

1 Fordulatszám

2 olajhőfok

3 motorhőfok maga a blokk hőmérséklete

4 vízhőfok

5 pillanatnyi sebesség

De tud oylat is ahogy beszéltema Barátommal aki segít összedobni hogy pl kiszámolja az átétből hogy épp melyik sebességben vagy...

De az utóbbi nem kell :)

Link to comment
Megosztás:

...

De tud oylat is ahogy beszéltema Barátommal aki segít összedobni hogy pl kiszámolja az átétből hogy épp melyik sebességben vagy...

De az utóbbi nem kell :)

Fú, az tök jó, mint a rally autókban, írná, hogy melyik fokozatban vagy. Királyul hangzik :)

Már csak arra kéne egy csati, hogy hívni lehessen, mint a kittet :D :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek az ABS jeladó álatal leadott jeleket,, fel lehet használni sebességmérésre?? :lol: (lehet hülye kérdés):lol: :D

Minek, ha ott a sebességjel a km óránál és a TID/MID-nél is? :)

Kicsit merésznek hangzik a terv, de sok sikert! :)

Amúgy a fokozat kijelzése nem lesz túl látványos, mert csak 1-2mp késleltetéssel tudja jelezni

a váltás után a helyzetet. Azon kívül pl álló helyzetben beteszed 1-be, még nem fogja annak

jelezni :)

Link to comment
Megosztás:

Minek, ha ott a sebességjel a km óránál és a TID/MID-nél is? :D

Kicsit merésznek hangzik a terv, de sok sikert! :lol:

Amúgy a fokozat kijelzése nem lesz túl látványos, mert csak 1-2mp késleltetéssel tudja jelezni

a váltás után a helyzetet. Azon kívül pl álló helyzetben beteszed 1-be, még nem fogja annak

jelezni :)

Vigyázz!!

Jön a konkurencia. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Vigyázz!!

Jön a konkurencia. :) :)

nem konkurencia, mert ahogy beszéltem a kedves cartárssal, ez egy különálló ketyere, ami saját kijelzőt fog használni. És nem áll szándékában olyan szinten belebújni a dolgokba, mint azt Gáborunk tette. :)

A váltáshoz meg nem jobb lenne egy mikrokapcsolókból álló konzol a kulisszába?

Link to comment
Megosztás:

nem konkurencia, mert ahogy beszéltem a kedves cartárssal, ez egy különálló ketyere, ami saját kijelzőt fog használni. És nem áll szándékában olyan szinten belebújni a dolgokba, mint azt Gáborunk tette. :D

Jólvan nem kell nyalni.

Én is csak g e c i ségből írtam. :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Én is csak g e c i ségből írtam. :) :D :lol:

De ez egy már működő dolog a Barátom műszerész az Erőműben ő tervezett egyett magánakm és nekem meg anno megtetszett de csak most jutott eszembe hogy aha akkor nekem is meg lehetne csinálni beszéltem vele és mondta hogy psze nagyon szívesen :) Szal nem BC szinten megy ez abba nem nyúlok bele az jó úgy ahogy van :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

biztos ismered azokat a rugós lemezzel öszerakott kapcsolókat, na én olyanokra gondoltam, vagy a váltóra szerelni egy kapcsoló részt. :)

csakhogy egy 15 éves astra váltórudazata olyan pontatlan, hogy nem tudnád egy ilyen dologgal eldönteni,

éppen 1-be vagy 3-ba került :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.