Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jövő héten remélem én is megyel Lender úrhoz....bár még nem tudom mi legyen alatta...valszeg egy 60-as végig egy dobbal a végén...még nem tom...lehet az is, hogy kicsit kisebb...vagy nem is lesz, hanem Hondások után szabadon leömlő, azt csáááááá.... :)

Mi volt a baja a turbónak????

lender úr? :)

Link to comment
Megosztás:

Na milyen autó ez? :) :) :D

Skoda 105 :)

Ezt az autót én élőben láttam Győrben. BIG kadettklubtársam haverjáé. Nem is néz ki szerintem olyan szarul és ha jol tudom jo kis moci lesz benne. Ötletesnek ötletes szerintem. Amúgy a durvább az hogy a motorháztető ami ugye hátul van át van alakítva, és elektromosan kinyitható hátsó szárny van beleépítve.

Link to comment
Megosztás:

Nem láttam, de éjfél körül a Bécsi úton? Úgy 10 körül kezdődött a rendőri jelenlét a szigeten és utána 1ig simán hallotuk a szigetről ahogy megy az utcákon a raccing.

Ném ? Hajnalbancsakúgynemlehethazmennividékre ? :)

Srácokat a kártyázásból én 2 után vittem volna pont arra 10es irányába, de akkor már útzár volt 1 kisebb részen és némileg kerülni kellett.

Lehet, hogy előzni akart valakit és nem engedte be 1x1 sáv van ott már :)

Link to comment
Megosztás:

fel.

pl. b vectra, g astra időktől ezt használja az opel, tudtommal. :)

Az remek... most csinálok egy plusz modult (másodmagammal) 2 soros kijelzővel hasonló a BC hez, és akkor az egyik csatornán lehetne egy ilyesmi csak az illesztést kell megoldani :)

Link to comment
Megosztás:

de minek az abs jele? a km-órából/óránál szokott lenni sebesség jel. :)

Bowdenes óráknál azért, mert onnan megy az ECU-hoz, elektronikusoknál meg azért, hogy legyen mit kijelezni. :)

Értem akkor ebben az irányban mozdulunk el köszi... mondjuk bovdenről jut eszembe az én órámnál valami veszettül kotoncol lehet a spirál az?? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.