Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mé te csak töröd az autót? Nem az a lényeg hogy végigmenj a pályán? :)

Az első lökhárító sajnos sokszor áldozati bárány, ez még belefér az igyekvős ralizásba :)

Három évvel ezelőtt Hóvirág Ralin kétszer is eltört az új pár hetes lökös, pedig nem is

jártunk a pályán kívül :)

Link to comment
Megosztás:

Háténazé égnék vele... Bár 105ös Skodriban nemtom milyen motor van. :)

Hengerelrendezés: soros

Hengerek száma: 4

Sűrítési viszony: 1:8,5

Furat/löket: 68/72mm

Lökettérfogat: 1046 cm3

Legnagyobb motor teljesítmény: 46 LE

Benzin oktánszám: 90

Hú ilyen kinézettel mér nincs benne normális motor? :)

Link to comment
Megosztás:

Az első lökhárító sajnos sokszor áldozati bárány, ez még belefér az igyekvős ralizásba :)

Három évvel ezelőtt Hóvirág Ralin kétszer is eltört az új pár hetes lökös, pedig nem is

jártunk a pályán kívül :D

meg kell lazítani a csavarokat, hogyha leér ne törjön el.... ezt pont neked kell elmondanom?? :lol: :) :)

Link to comment
Megosztás:

Karcsika kapott ma egy teljesen új kipuf rendszert,mert teljesen el volt rohadva a régi :) .....Ma véglegesen beadta a kulcsot leszakadt a hátsó dob...... :) Mokolt 50es rendszer volt rajta,biztos azért ment olyan jól :lol: :D .... most viszont teljesen gyári rendszer került rá :) Semmi hangja sincs.

Link to comment
Megosztás:

Karcsika kapott ma egy teljesen új kipuf rendszert,mert teljesen el volt rohadva a régi :) .....Ma véglegesen beadta a kulcsot leszakadt a hátsó dob...... :D Mokolt 50es rendszer volt rajta,biztos azért ment olyan jól :lol: :lol: .... most viszont teljesen gyári rendszer került rá :) Semmi hangja sincs.

Mennyi az annyi, és hol? csak mert a hátsó dobom lassan engem is elhagy.. :) (tom tom.. az 1.nyóc.. de iránynak..)

Link to comment
Megosztás:

Jaja.. erre gondoltam.. de ez az amit mindig szoktam mondani.. ésszel is lehet száguldozni.. (mondjuk másnak az is ész nélküli)

De itt is.. arra alkalmatlan hely.. minek tolta ott ahol már nem volt helye? Gyerekkel meg pláne... nekem ha gyerekem lesz, és a kocsiban van, tabu lesz a gázpedál az biztos..

Szegény csaj meg szinte tuti nem volt bekötve :S Nálam az az első..

és ez akép.. milyen dúrva :)

Na nincs időm tovább nézni,mert nem érek be melóni.. majd holnap megnézem a többit... bye all :)

Link to comment
Megosztás:

jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee,jó a kocsi yee yee :) :) :) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jövő héten remélem én is megyel Lender úrhoz....bár még nem tudom mi legyen alatta...valszeg egy 60-as végig egy dobbal a végén...még nem tom...lehet az is, hogy kicsit kisebb...vagy nem is lesz, hanem Hondások után szabadon leömlő, azt csáááááá.... :)

Mi volt a baja a turbónak????

Link to comment
Megosztás:

Jövő héten remélem én is megyel Lender úrhoz....bár még nem tudom mi legyen alatta...valszeg egy 60-as végig egy dobbal a végén...még nem tom...lehet az is, hogy kicsit kisebb...vagy nem is lesz, hanem Hondások után szabadon leömlő, azt csáááááá.... :)

Mi volt a baja a turbónak????

jukas volt a tankban a cső :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.