Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

xp cd röl be bootolsz és nem lat merevlemezt na mondom de jo ... nem volt kedvem tovabb szenvedni vele hajnalban

és ráadásul xp hez nincs semmilyen driver ...

Mindíg vannak driverek. Az Xp meg azért nem szokta látni a vinyot mert van sata raid vinyo van benne vagy a ahci be van kapcsolva. Az ilyen laptopok driverkészletében benne van a bootdisk. A gyártó honlapjáról letölthetők ezek. Van persze 1-2 kivétel de azok is rájüttek hogy senki nem akar visztázni így már azokhoz is elkezték csinálni. Álltalában amiket Vistával adnak el laptopokat azoknak nem szokott egyszerű lenni az xp insatlja sem. Én már hozzászoktam ezek bár a melohelyen is sűrű anyázásba kezdek ha ez van mert bébi dzsúzzz drága 1 cdre írni a drivereket, az egyszerű home user meg hazaviszi az üres laptopot, vesz hozzá egy dolgozó lány xpt 25ért és nem tudja összemokolni. Viheti vissza a szervízbe hogy bocsi kifizetnék még egy kis manit mert ugyis gazdag vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Este mikor lesz valami is? Tegnap is felnéztem töbször is de senki nem volt sehol sem. Hajnalba meg alszom nem játszom.

Csabi,este valamikor nemtudom tegnap Lacival megdumáltuk aztán felmentünk,közben becsatlakozott jonny is aztán nyomattuk :) de szerintem meglehet bezsélni hogy mikor az akkor :)

Link to comment
Megosztás:

Mindíg vannak driverek. Az Xp meg azért nem szokta látni a vinyot mert van sata raid vinyo van benne vagy a ahci be van kapcsolva. Az ilyen laptopok driverkészletében benne van a bootdisk. A gyártó honlapjáról letölthetők ezek. Van persze 1-2 kivétel de azok is rájüttek hogy senki nem akar visztázni így már azokhoz is elkezték csinálni. Álltalában amiket Vistával adnak el laptopokat azoknak nem szokott egyszerű lenni az xp insatlja sem. Én már hozzászoktam ezek bár a melohelyen is sűrű anyázásba kezdek ha ez van mert bébi dzsúzzz drága 1 cdre írni a drivereket, az egyszerű home user meg hazaviszi az üres laptopot, vesz hozzá egy dolgozó lány xpt 25ért és nem tudja összemokolni. Viheti vissza a szervízbe hogy bocsi kifizetnék még egy kis manit mert ugyis gazdag vagyok.

hivatalosan nincs xp driver a laptophoz tegnap mikor haza értem megneztem

de természetesen megoldhato de nem volt kedvem annyi idöt el qrni vele ...

persze a laptophoz a vista gyari acer boot cd be rak és felrakja magat ugy hogy hozza sem kell nyulni de jo :)

de az aki engedélyezte hogy a vistát kiadják annak eltörném mind2 térdét az biztos ... :) :D :)

Link to comment
Megosztás:

na ennyi szar kell hozza hogy fel lehessen rakni az xp-t

no ez a link mar jo lessz

[http://web.interware.hu/sonique/img/92318_untitled_122_177lo.jpeg

ugyanezt játszottam el kb 2 hete egy ACER ASPIRE 5310-es laptoppal, ahhoz sem volt hivatalosan XP driver.

De ha így összevadászod és feltelepíted akkor tényleg semmi gond vele, tök jól működik XPvel.

Szinte mindenhez lehet találni drivert csak keresni kell. Ha mást nem chip szám alapján.

Link to comment
Megosztás:

Aprópó tegnap éjjel Johnny-val és Laci4-el nagyon jót játszottunk,,, Laci4 el oylan kis nyugodttabb Party volt De mikor Johnny megérkezett Feldobta a kaszabolást és pörgős lett :) Jól szórakóztunk Betegre röhögtem magam :) hjanal 1-2 óra között :lol:

És megtudttam hogy Laci szereti a puskatust :) :D (mikor tarkón vágják vele) :P

Ez így igaz!! Egy idő után többet néztem a hátam mögé, mint előre...

Nah de ma-tegnap én is alkalmaztam párszor.. tényleg mókás!! Pl amikor asszem Johnny állt a géputyinál az ablakban.. kisegítettem :lol:

Amúgy Game: fel kell rakni xfire-t aztán rá ránézni... én is úgy csinálom. ha látok valakit ,megyek őőőőlni :lol:

De úgylátom, már átmentünk pc témakörbe :D szal részemről OFF OFF :D

Link to comment
Megosztás:

na ennyi szar kell hozza hogy fel lehessen rakni az xp-t

no ez a link mar jo lessz

http://web.interware.hu/sonique/img/92318_..._122_177lo.jpeg

Szerintem ebbe semmi különös nincs, a szokatlan max az lehet hogy az elején kell driver ahhoz hogy felismerje a vinyót. A driverek megint más, aza zért füg attól is hogy mit tud a noti.

Módosítva : mackosajt
IMG részeket legközölebb töröld ki légyszives! Most én töröltem.
Link to comment
Megosztás:

:) :) Adjátok el puzzle-nek! Néhány verseny alatt össze is lehetne egy autót gyűjteni. Persze eléggé hibrid típus lenne... :lol:

Már volt olyan, hogy nézők hozták utánunk a szevízparkba az útközben amortizálódott lökhárító darabokat,

hogy kell-e, vagy megtarthatják ereklyének... mondtam nekik, ha kell még, jöjjenek el egyszer két talicskával

a műhelyhez, mert van még bőven :) :D

Link to comment
Megosztás:

Már volt olyan, hogy nézők hozták utánunk a szevízparkba az útközben amortizálódott lökhárító darabokat,

hogy kell-e, vagy megtarthatják ereklyének... mondtam nekik, ha kell még, jöjjenek el egyszer két talicskával

a műhelyhez, mert van még bőven :) :)

Mé te csak töröd az autót? Nem az a lényeg hogy végigmenj a pályán? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.