Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja Vista van...még azt is megkérdezi, hogy biztos felállok e a masina mellől, vagy biztos álmos vagyok már??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.... :)

Vista felejtős én kipróbáltam de ilyen ritkasz@r oprendszert még nem láttam csilli villi de semmi mindíg halálradolgoztatja a HDD-t háttérben dolgozik :)

Én Win2003 servert használtam csak az új videó karimat nem támogatta és visszatértem XP-re van egy Bombabiztos Sp2 nem ám Black meg az összeválogatott szemetek :)

Link to comment
Megosztás:

no sikerült szerdán kicsit a gsi alá nézni...

- sok jót nem láttunk... eléggé vérzik( nyomja az olajat)

- a motortartó bakokból 3 asszem csere érett...minimum

- az első gátlók elfolytak már...bár a futómű még nem lóg, viszont recseg ropog reggelente...

- valamint láttam kb a heggesztett blokkoldalt is... az olajteknő fölött a klíma kompresszornál repedt szét és 10 cm-es részen lett rézzel kitömve és összevarrva...a tőkék toábbra is szólnak, olajat nem veszi fel időben hideg inditáskor, és nem biztos a motor hibája de melegben hidegben egyaránt felmelegszik 1 - 2 perc állás után kb...

Csaba motorját buktam sajna, lekéstem ...

bár találtam pár érdekes dolgot ma, holnap felhívogatom őket:

http://duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz&amp...0cdab7&s=15

Visit My Website

http://duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz&amp...753e8ee&s=6

http://duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz&amp...189eddd&s=1

főleg az autó tetszik... ár/érték miatt...

Link to comment
Megosztás:

Nálam is valszeg ez lesz...ha valaki egyszer lesz olyan kedves és megcsinálná nekem...mert én ehhez kasu vagyok... :) :)

Ha leugrasz Hozzám én szívesen megbütykölöm neked :lol: Nekem volt 2 éves oprendszerem ami úgyment mint elsőnap :D

De ehhez elkell jönnöd vagy nekem fel?? :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Ha leugrasz Hozzám én szívesen megbütykölöm neked :lol: Nekem volt 2 éves oprendszerem ami úgyment mint elsőnap :D

De ehhez elkell jönnöd vagy nekem fel?? :lol: :)

Az asztali gépem nekem is ilyen... :)

még 99-ben vettem 1.7 GHZ-es, 1 GB memó, és azóta fut szalad... :)

Hát itt Pesten is van pár agytröszt...valaki csak bevállalja...de ha mégsem, akkor elöbb utóbb beszélünk... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az asztali gépem nekem is ilyen... :)

még 99-ben vettem 1.7 GHZ-es, 1 GB memó, és azóta fut szalad... :)

Hát itt Pesten is van pár agytröszt...valaki csak bevállalja...de ha mégsem, akkor elöbb utóbb beszélünk... :)

Ha iylen gondod van és minden kötél szakad csak szólj :D

Link to comment
Megosztás:

no sikerült szerdán kicsit a gsi alá nézni...

- sok jót nem láttunk... eléggé vérzik( nyomja az olajat)

- a motortartó bakokból 3 asszem csere érett...minimum

- az első gátlók elfolytak már...bár a futómű még nem lóg, viszont recseg ropog reggelente...

- valamint láttam kb a heggesztett blokkoldalt is... az olajteknő fölött a klíma kompresszornál repedt szét és 10 cm-es részen lett rézzel kitömve és összevarrva...a tőkék toábbra is szólnak, olajat nem veszi fel időben hideg inditáskor, és nem biztos a motor hibája de melegben hidegben egyaránt felmelegszik 1 - 2 perc állás után kb...

Csaba motorját buktam sajna, lekéstem ...

bár találtam pár érdekes dolgot ma, holnap felhívogatom őket:

http://duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz&amp...0cdab7&s=15

Visit My Website

http://duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz&amp...753e8ee&s=6

http://duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz&amp...189eddd&s=1

főleg az autó tetszik... ár/érték miatt...

motorcserét vállalunk kisépnzé'

lassan már bekötött szemmel is megy :)

Link to comment
Megosztás:

Senki...Balázska volt bennt...ő filmet nézett én meg kettőkor húztam aludni....aztán nem sokkal ezután, ő elment haza, én meg fel kellett, hogy keljek, mert lejött 3 paraszt vendég.... :) 4-ig lent b@szták a rezet... :)

Jájá.. kiírtam a gamet.. elindúltam.. már a béke tér magasságában jártam, ergó több mint félúton a szigetre(3/4 kb), mikor eszembejutott, hogy mindent hoztam,csak a dvd-t hagytam a moncsi tetején... :) Sorry..

Mondjuk az is tény, hogy valamikor 1után jöttünk el a szigetről.. mi voltunk az utolsók.. igaz skacok?! :lol:

Viszont nem semmi mennyiségű rendőrsereg volt kint.. kb 7 de lehet 8!!! autó! ebből 2vagy 3 ex határőrös!

Mókás volt, amikor a fényhídban lévő oldalra világító keresőfénnyel pásztázták a "pálya" melletti fás részt :D

Link to comment
Megosztás:

Műxik...Sonique küzdött némineműt a vistával...de jelentem ő győzött...mivel ő kifáradt a Vistával való csatározásban, azóta én nyírbálom az ellenség tagjait... :)

Szal fut a laptopon...legalább is single módban...vagyis multi is meg van csinálva, csak kérdés, hogy mennyit vesz le a sok-sok user...a single versionnal ellentétben...

Link to comment
Megosztás:

Műxik...Sonique küzdött némineműt a vistával...de jelentem ő győzött...mivel ő kifáradt a Vistával való csatározásban, azóta én nyírbálom az ellenség tagjait... :)

Szal fut a laptopon...legalább is single módban...vagyis multi is meg van csinálva, csak kérdés, hogy mennyit vesz le a sok-sok user...a single versionnal ellentétben...

Én nem a játékra hanem az xp telepítésre gondoltam. :)

Link to comment
Megosztás:

Műxik...Sonique küzdött némineműt a vistával...de jelentem ő győzött...mivel ő kifáradt a Vistával való csatározásban, azóta én nyírbálom az ellenség tagjait... :)

Szal fut a laptopon...legalább is single módban...vagyis multi is meg van csinálva, csak kérdés, hogy mennyit vesz le a sok-sok user...a single versionnal ellentétben...

Ha sinlglplayerben megy és nem akad , úgy multiban sem fog,ha a neted jó akkor nem lessz problémád multiban nem kell anyi AIT-t mozgasson közelsem mint Sinl ben. A netsebbeség meg ennyi hogy 1 usernek kb 5-10 K között kell sávszél ahhoz, hogy jólmennyen. Szal Anti nem úszod meg a kaszabolást :) :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Aprópó tegnap éjjel Johnny-val és Laci4-el nagyon jót játszottunk,,, Laci4 el oylan kis nyugodttabb Party volt De mikor Johnny megérkezett Feldobta a kaszabolást és pörgős lett :) Jól szórakóztunk Betegre röhögtem magam :) hjanal 1-2 óra között :lol:

És megtudttam hogy Laci szereti a puskatust :) :D (mikor tarkón vágják vele) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aprópó tegnap éjjel Johnny-val és Laci4-el nagyon jót játszottunk,,, Laci4 el oylan kis nyugodttabb Party volt De mikor Johnny megérkezett Feldobta a kaszabolást és pörgős lett :) Jól szórakóztunk Betegre röhögtem magam :) hjanal 1-2 óra között :lol:

És megtudttam hogy Laci szereti a puskatust :) :D (mikor tarkón vágják vele) :D

Majd ma este! :lol:

Jövök a megymagköpködővel és Rambo feltámad! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.