Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De ennyiért a rendes GSi16v feliratot kapod meg? Ennyiért nem is drága.....én meg ereklyeként őrizgetem a kesztyűtartóban amit Racce adott mert attól tartottam mekkora pótolhatatlan, megfizethetetlen műtárgy :)

(pista ne linkelj fehér nyuszis képet, kössz)

Igen ez az Original Felirat mondjuk egyik szemem sír a másik nevet :) Mert legalább lehet kapni!

Link to comment
Megosztás:

jujuj majdnem magasabb mint az enyimé' :) :) :)

zsír, végülis csak tréleres lesz????

meglesném vmikor......

Hát már így is rendesen lennt van az alja...csak bazi pici rajta a kerék...175/50 13-as... :D

Meglesni meg lehet...Fóton...

Igen tréleres lesz...

Hétfőn mociindítás, és utána már csak az apróságok vannak, meg a hátsó futómű csere, majd kipuff...

Link to comment
Megosztás:

Azt 21-ig kéne, mert én akkor adom le Heminek a Lurdynál, bár még nem sok gyűlt... :)

Nekem van egy nagy zacskóra való megpróbálom valahogy elvinni nemtudom mennyi lehet... talán-1-2000 ft de ez sacc mindenesetre jó nehéz :)

A legrosszabbesetben, félútra lenne időm bármikor teszem aszt Dunaújvárosban Összefutni ha más nem lessz :D Psze ha válalja valaki hogy lejön... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.