Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:) 1-6 bárig az eléggé széles skála amúgy mennyi a gyári 3,xx asszem... sztem akkor lehet inkább valami dugulás lehet üzemanyagszűrő? Az hogyáll?

Mert keresztmetszet csökkenéskor szokott nőni a nyomás vagy nemtudom de gondolom van valami üzemanyag nyomás szabályzó vagy ilyesmi :)

paassssz

Link to comment
Megosztás:

Tuti! Motorikusan nem lesz alakítgatva (egyelőre :)) , most még csak az alap dolgokat csinálgatom (idő-pénz függvényében), de vannak tervek... :)

Na igen nekem is az idő meg a pénz ami visszatart bár én most megvagyok elégedve azzal ahogy megy és kinéz de később biztos többet szeretnék amúgy enyémen is vannak apróbb melók vagy is lesznek motoron is karosszérián is. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem az enyimé volt az a csodamasina a mindenféle utólagos nyomásszabályzó kütyüvel, és spéci ac-val :)

:D Úgyértettem hogy izééé biztos találkoztál ilyennel ,de azért 1-6 bar-ig az elég széles skála én kapásból valami dugulásra gondoltam :) ami közelsem biztos :)

Link to comment
Megosztás:

:D Úgyértettem hogy izééé biztos találkoztál ilyennel ,de azért 1-6 bar-ig az elég széles skála én kapásból valami dugulásra gondoltam :) ami közelsem biztos :)

Mivel tudtommal nem gyári az ac, és a nyomásszabályzó sem, nem is érdemes a gyári koncepcióban és nyomásértékekben gondolkodni. :)

Majd akié volt, megmondja mi lehet a baja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mivel tudtommal nem gyári az ac, és a nyomásszabályzó sem, nem is érdemes a gyári koncepcióban és nyomásértékekben gondolkodni. :)

Majd akié volt, megmondja mi lehet a baja :)

Jahh hát ezt nem mondta az úriember :) hogy megvan buherva a cucc :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a bluetooth-os immóval kapcsolatosan kérdezte valaki nem innen fórumról, de gondoltam megosztom itt

is: szóval mi van ha elveszti valaki a telefonját, akkor ugye azzal lehet indítani. Viszont az alap koncepció, hogy

egyszerűen lehet törölni a letárolt kapcsolatot az immóból, tehát ha valaki elhagyja a kulcsmobilt, akkor első

dolga legyen, hogy eljátsza ezt a törlési funkciót. Onnan kezdve az elvesztett telefonnal már nem indítható az autó,

újat meg bármikor lehet neki tanítani :)

Gondoltam még rablásvédő funkcióra, ami úgy működne, hogy figyelné járó motornál az ajtónyitást. Ha történik

ilyen, akkor ellenőrzi 1-2 percen keresztül a mobillal a bluetooth kapcsolatot. Ha ez idő alatt elveszti a kapcsolatot,

a következő fékezésnél (fékpedál kapcsolót is nézné) leállítaná a motort. Ez így működik más rablásvédő rendszereknél is.

Bár ez csakis akkor hasznos, ha valaki nem autós tartóban hordja a mobilját, hanem zsebben van.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a bluetooth-os immóval kapcsolatosan kérdezte valaki nem innen fórumról, de gondoltam megosztom itt

is: szóval mi van ha elveszti valaki a telefonját, akkor ugye azzal lehet indítani. Viszont az alap koncepció, hogy

egyszerűen lehet törölni a letárolt kapcsolatot az immóból, tehát ha valaki elhagyja a kulcsmobilt, akkor első

dolga legyen, hogy eljátsza ezt a törlési funkciót. Onnan kezdve az elvesztett telefonnal már nem indítható az autó,

újat meg bármikor lehet neki tanítani :)

Gondoltam még rablásvédő funkcióra, ami úgy működne, hogy figyelné járó motornál az ajtónyitást. Ha történik

ilyen, akkor ellenőrzi 1-2 percen keresztül a mobillal a bluetooth kapcsolatot. Ha ez idő alatt elveszti a kapcsolatot,

a következő fékezésnél (fékpedál kapcsolót is nézné) leállítaná a motort. Ez így működik más rablásvédő rendszereknél is.

Bár ez csakis akkor hasznos, ha valaki nem autós tartóban hordja a mobilját, hanem zsebben van.

Akkor nincs is több kérdésem ez így teljessen korrekt :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.