Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A Cod2-n voltam fent de össze vissza lagolt a game.Nem kicsit idegesített hogy minden 3. vagy 6. lépést láttam, akármekkorára llítottam a képminőséget, nemhinném amúgysem hogy az a játék kifogna a gépemen. Megprobálom majd mégegyszer aztán meglássuk, mert nagyon nem merem sokszor probálgatni mert utána meg felhúz és elásom a gecibe.

Link to comment
Megosztás:

Vettem előre féktárcsát

DSC02439.jpg

Najó ez egy Koenigsegg CC féktárcsája. Azért kezdtem el nézegetni mert meghallgattam az

c. számát. És aki azt megnézi feltétlenül nézze meg
is, itt bent nagyon nagy sikere volt. (Elsősorban a fiúk körében, de végülis a lányok is ezen flesselnek máá)
Link to comment
Megosztás:

Ez is biztos benne van, főleg az esőerdők pusztításával és élelmiszerhiánnyal riogató cikkek mögött... :D

Amúgy megvan mi csörgött a bal első futóműben az omiban... letört a rugó alsó menete :)

Ismerős szitu.. mondjuk én belülről hallottam csak anno... nekem is letört az alsó menet...

Nem kritikus,csak utálom ha nem müködik rendesen...A Detti meg mégjobban utálja....Szerelni meg már nagyon utálok.(legalábbis a sajátomat :D )Lehet kell egy másik alapjárati motor,de az nagyon drága :lol: Meg kellene csinálnom a tetősínt hogy ne ázzon be,ki kellene lakatolni a tankbetöltőt,meg a rugó tányért,és a csomi ajtó sincs a legjobb állapotban.Meg kellene egy új első szélvédő,a kipuff is oda van,és márciusban lejár róla a vizsga.....Mondjam még :) :) :D :lol:

Nálam is gyűlik..

-Vezérlés csere, olaj csere (53e km-er)

-Toronycsapágy csere (ropog jobb elöl tekeréskor)

-Rúgó csere (sztem ki vannak lágyúlva bonott 92es)

-ABS fogaskoszorú csere (eltört)

-hátsó dob kuka lassan, (szétrohadt, de bontott volt.. csoda hogy 2 évet kibírt!!)

-Tankbetöltő (rohadás)

-Kell egy hátső lökös.. (csatt) :P

-Első de lehet hátsó fék komplett csere (elkopott sacc20e kmer)

-4 új gumi (van szálszakadt, ABS hiány miatt kockára fékezett.. a maradék kettőn is biztos taliznék valamit.. )

Asszem hirtelen ennyi.. sirály.. legalább összeirtam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ismerős szitu.. mondjuk én belülről hallottam csak anno... nekem is letört az alsó menet...

Nálam is gyűlik..

-Vezérlés csere, olaj csere (53e km-er)

-Toronycsapágy csere (ropog jobb elöl tekeréskor)

-Rúgó csere (sztem ki vannak lágyúlva bonott 92es)

-ABS fogaskoszorú csere (eltört)

-hátsó dob kuka lassan, (szétrohadt, de bontott volt.. csoda hogy 2 évet kibírt!!)

-Tankbetöltő (rohadás)

-Kell egy hátső lökös.. (csatt) :D

-Első de lehet hátsó fék komplett csere (elkopott sacc20e kmer)

-4 új gumi (van szálszakadt, ABS hiány miatt kockára fékezett.. a maradék kettőn is biztos taliznék valamit.. )

Asszem hirtelen ennyi.. sirály.. legalább összeirtam :)

Na ebből a listából nekem is ismerős jópár dolog :) közel hasonlók vannak nekem is főleg vezérlés, nameg akkor tudom miért ropog nekem is a jobb oldala ha alászedem :)

Link to comment
Megosztás:

ugyanaz van belül, mint a gyáriban, megnyugtatlak :)

egy feszstab az egész, ez egyszerű manapság már, mint a villanykapcsoló :)

Ezt nem igazolom,mert az Acer GPS gyári és u.gy. töltőjét is szétszedtem és közel sem volt belül hasonló,pedig a csomagolás ugyanolyan volt első ránézésre.

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet két külön mobilra ráállítani "pótkulcs" gyanánt?

Lehet akár többre is. Sőt, akár bárhol bármikor bárkiére, csak tudni kell hozzá a kódot.

Ezt nem igazolom,mert az Acer GPS gyári és u.gy. töltőjét is szétszedtem és közel sem volt belül hasonló,pedig a csomagolás ugyanolyan volt első ránézésre.

Nem kinézetre kell a belsejének ugyanolyannak lennie, hanem tartalomban :)

Manapság a töltésvezérlő áramkör már a mobilokban van, csak egyszerű DC táp

kell hozzájuk. :)

A notebook töltők esetében kicsit más a helyzet, ott nagyobb áramok kellenek, amit egy DC-DC konverter

állít elő, lehet a te GPS töltőd is már ilyen. :)

Link to comment
Megosztás:

Ha elővigyázatos valaki, akkor többre beállítja és annyi a kellemetlensége hiba esetén, mintha a kulcsát hagyta volna el. (hozatni kell a pótkulcsot)

Vagy az éppen arra járó gyanútlan gyalogost megkéri, hogy had indíthassa be az autóját a mobiljával :)

Link to comment
Megosztás:

Mostantól minden kérdésed után nettó 100 Forint kell utalnod Greenpeace számlájára :D :lol:

Vagy rádküldik a delfinkommandót :)

:) ebből is látszik menyit romlott a forint régen aztmondták minden kérdés 5-ft már az is 100 ft lett :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet akár többre is. Sőt, akár bárhol bármikor bárkiére, csak tudni kell hozzá a kódot.

Nem kinézetre kell a belsejének ugyanolyannak lennie, hanem tartalomban :)

Manapság a töltésvezérlő áramkör már a mobilokban van, csak egyszerű DC táp

kell hozzájuk. :)

A notebook töltők esetében kicsit más a helyzet, ott nagyobb áramok kellenek, amit egy DC-DC konverter

állít elő, lehet a te GPS töltőd is már ilyen. :)

Telefon esetében igazat adok neked,de egy laptop vagy pda esetében már nem biztos,hogy használnám az 1500Ft-os töltőt!

Link to comment
Megosztás:

al bundy-ék mennek éppen a cool-on...

"- de nagyapa, miért vadászunk medvére?

- mert hiába kértük őket hogy öljék meg magukat!"

:)

Van egy vicc is: Apa fia megbeszélik hogy medvére vadásznak... és a következő a terv meséli az öreg :

Felkergetjük a fára a medvét... Aztán felmászok utána és lerázom a fáról akkor a kutya elkapja a tökét ettől a medve lemerevedik te meg lekötözöd...

oké mondja a köjök de akkor minek a puska????

Ha esetleg fordítva sül el a dolog és nemsikerül leráznom a medvét akkor azonnal lődd le a kutyát :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.