Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor majd jól elterjednek a házi szeszfőzdék :lol:

Földet úgyis aprópénzért lehet szerezni a kukoricának, a traktoros meg egy üveg páleszért szántja :) :)

Csak a haverokat kell elhívni kukoricaszedésre :) :D

És tök olcsó lesz az üzemanyag :lol:

"anyukám, mire haza érek, rottyants má' alá a cuccnak, ha este shoppingolni akarsz menni" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szomorúan hallom QP, akkor ezexerint mégse olyan hűdejó az a 18XE :)

Tegnap 1kutyal szétszedtük és fémtisztára mostuk hideg zsíroldóval Dinytől vett hengerfejemet. Sokkal jobb mint a Brigéciol (nyilván nem szerintem, hisz eddig még nem csináltam ilyet). Kő bele új szelepszárszimering, megvizslatjuk a hidrotököket, hf-ből legyün 0,3-0,5 közt valahol megy alá az új blokk és olyan lesz mint az új. Ez amit itt elmondtam fél év lesz :)

Link to comment
Megosztás:

Szomorúan hallom QP, akkor ezexerint mégse olyan hűdejó az a 18XE :)

Tegnap 1kutyal szétszedtük és fémtisztára mostuk hideg zsíroldóval Dinytől vett hengerfejemet. Sokkal jobb mint a Brigéciol (nyilván nem szerintem, hisz eddig még nem csináltam ilyet). Kő bele új szelepszárszimering, megvizslatjuk a hidrotököket, hf-ből legyün 0,3-0,5 közt valahol megy alá az új blokk és olyan lesz mint az új. Ez amit itt elmondtam fél év lesz :)

Hidrotőkét én is akarok cserélni + vezérlést kompletten vízpunyával... nekem csak hónapok remélem nem lessz fél év :)

Link to comment
Megosztás:

pedig neked fele annyi vóna mint amennyi illene :D

Két hengerfejem van csak az Astrához és akkor a GTE-t még nem számoltuk, pedig úgy összesen már 24 van. (szerencsére ezek közül valóban max nyolcat kell csak cserélni)

Látom sok időd van fórumozni nem lesz ez igy jó :) :) :) Este foci :lol:

Link to comment
Megosztás:

8 db a 2.2-ben, 12 db a 3.0-ban, 8 db az 1.7-ben (bár valószínű, hogy ott komplett motorcsere lesz :D )

28, én nyertem! :)

astra+tartalék készlet+omega...

Nekem 40 van :lol: Ráadásul ebből 8 teljesen új! :lol:

Megy ez még feljebb is :)

Kié a következő licit? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.