Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Már ha megy :) :lol:

Ennyire kritikus a helyzet ?

Nem kritikus,csak utálom ha nem müködik rendesen...A Detti meg mégjobban utálja....Szerelni meg már nagyon utálok.(legalábbis a sajátomat :D )Lehet kell egy másik alapjárati motor,de az nagyon drága :lol: Meg kellene csinálnom a tetősínt hogy ne ázzon be,ki kellene lakatolni a tankbetöltőt,meg a rugó tányért,és a csomi ajtó sincs a legjobb állapotban.Meg kellene egy új első szélvédő,a kipuff is oda van,és márciusban lejár róla a vizsga.....Mondjam még :) :) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem kritikus,csak utálom ha nem müködik rendesen...A Detti meg mégjobban utálja....Szerelni meg már nagyon utálok.(legalábbis a sajátomat :lol: )Lehet kell egy másik alapjárati motor,de az nagyon drága :lol: Meg kellene csinálnom a tetősínt hogy ne ázzon be,ki kellene lakatolni a tankbetöltőt,meg a rugó tányért,és a csomi ajtó sincs a legjobb állapotban.Meg kellene egy új első szélvédő,a kipuff is oda van,és márciusban lejár róla a vizsga.....Mondjam még :) :) :) :D

Alapjárati motorom van egy ha akarsz vele játszani :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem kritikus,csak utálom ha nem müködik rendesen...A Detti meg mégjobban utálja....Szerelni meg már nagyon utálok.(legalábbis a sajátomat :D )Lehet kell egy másik alapjárati motor,de az nagyon drága :lol: Meg kellene csinálnom a tetősínt hogy ne ázzon be,ki kellene lakatolni a tankbetöltőt,meg a rugó tányért,és a csomi ajtó sincs a legjobb állapotban.Meg kellene egy új első szélvédő,a kipuff is oda van,és márciusban lejár róla a vizsga.....Mondjam még :) :) :) :D

Én ezt eljátszottam a Hondámnál + 2 szer motor teljes general szal a tököm nekem is telelett :lol:

A mostanival hála csak apróságok vannak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem kritikus,csak utálom ha nem müködik rendesen...A Detti meg mégjobban utálja....Szerelni meg már nagyon utálok.(legalábbis a sajátomat :D )Lehet kell egy másik alapjárati motor,de az nagyon drága :lol: Meg kellene csinálnom a tetősínt hogy ne ázzon be,ki kellene lakatolni a tankbetöltőt,meg a rugó tányért,és a csomi ajtó sincs a legjobb állapotban.Meg kellene egy új első szélvédő,a kipuff is oda van,és márciusban lejár róla a vizsga.....Mondjam még :) :) :) :D

Oszt hogyé' adod majd? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oszt hogyé' adod majd? :) :)

Nem hiszem hogy eladom.....Vágyok egy "jobb" kocsira,de az sok pénzbe kerül.....Ha nem lenne e a kutya,és nem lenne tervben egy gyerek akkor szerintem lecserélném,de addig jó ez.....ha lesz gyerek legalább nem idegesít hogy össze rugdóssa az ülést,hogy tiszta sár és újlenyomat minden,nem féltem az utcán hagyni és még egy csomó érv szól amelett hogy jó ami most van,csak kellene rajta kicsit javítgatni.....

Link to comment
Megosztás:

..ha lesz gyerek legalább nem idegesít hogy össze rugdóssa az ülést,hogy tiszta sár és újlenyomat minden,nem féltem az utcán hagyni és még egy csomó érv szól amelett hogy jó ami most van,csak kellene rajta kicsit javítgatni.....

Ezt csak megerősíteni tudom......keksz és almadarabkák a hátsó ülésen alatt, körülötte......

Néztem anno gyönyörű belsejű verdékat.Beige kárpit meg minden.Aztán eszembe jutottat a törpék, a saras lábak, és kekszdarbakák......Majd későb! :)

Link to comment
Megosztás:

Én azt mondtam hogy gyárilag át van alakítva,és hogy nem jó olyan autóba E85tankolni ami nincs átalakítva,mert nem tesz jót a gumi alkatrészeknek..... :lol: :) :D

Arra panaszkodott hogy nem megy jobban és hogy sokat fogyaszt.

Akkor én kérek elnézést, az egész úgy hangzott, mintha a fordos ismerősöd gyári technikájában lenne ez a gond.

Erről mondtam véleményt :lol: Amúgy azt meg fenntartom továbbra is, hogy az E85-től sem lesz fél év múlva gond

egy széria benzines autóban. Ezt remélhetőleg én is bizonyítani fogom nemsokára az omival :lol:

Az meg egyáltalán nem általános, hogy 30%-al eszik többet E85-ből egy átalakított autó, mint benyából.

És eddig minden általam ismert teszten, és ismerősöktől is azt olvastam, hogy érezhetően dinamikusabb,

erősebb az autó az E85 esetében. Én inkább ezeknek a tapasztalatoknak hiszek, mint egy fordos embernek,

aki csakis negatív színben tünteti fel ezt az üzemanyagot, holott mindenki más pozitív dolgokról számol be

ezzel kapcsolatban :)

Egy aggodalmam van csupán ezzel: remélem hogy nem lesz rátéve a jövedéki adó. Ha ez nem történik meg, és

elindul a tömeges termelése is, akkor 200 alatt lesz egy liter, és ha átlagosan 10% mennyiség pluszt számolunk,

azt jelenti, hogy nekem az omiban 100km távon nem 2900Ft benzin, hanem 2100Ft E85 kell. :D

És ez éves szinten nagyon nagyon sok pííz :)

Link to comment
Megosztás:

Egy aggodalmam van csupán ezzel: remélem hogy nem lesz rátéve a jövedéki adó. Ha ez nem történik meg, és

elindul a tömeges termelése is, akkor 200 alatt lesz egy liter, és ha átlagosan 10% mennyiség pluszt számolunk,

azt jelenti, hogy nekem az omiban 100km távon nem 2900Ft benzin, hanem 2100Ft E85 kell. :)

És ez éves szinten nagyon nagyon sok pííz :)

Az a baj,hogy valamit úgyis tesznek ellene,hogy ne érje meg a parasztnak! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.