Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak e85ttel járva hogyan adsz hozzá több benyát ? :) :)

Baromi bonyolult...az E85 már eleve egy keverék...85% bioetanol, 15% benya..ennek arányát akár melyik rányba el lehet tolni...mondjuk tiszta etanollal azért már kemény lenne a móka... :)

Azért van ám hátránya is..az alkoholnak rosszabbak a kenési tulajdonságai mint a benyának, és erősen megviseli a műanyag alkatrészeket is amivel érintkezik..

Link to comment
Megosztás:

Én ezzel a E85ös kütyüvel kapcsoaltban csak azt nem értem, hogy a lamda miért nem látja, hogy kevés nafta és miért nem hagyja tovább nyitva a spricniket...

Ellenbenámbár szeritnem felesleges a kütyü, ezt a hosszabb nyitvatartás dolgot ki lehet írni programból is simán padon.

Hidegen meg jobban kell dúsítani, vagy kell egy kis benyát adni dologhoz. Esetleg kerozint. :)

Hát gondolom próbálkozik...de csak bizonyos kereteken belül tud állítani a lambda..és ide turbó esetében ennél több kell...gondolj csak bele...let esetében is kell spricnit cserélni, benyanyomit emelni...nem tudja kezelni a lambda...

Egyértelmű, hogy ki lehet írni a progiban...végül is, vannak akik C16-tal (versenybenya) versenyeznek...oda is külön át kell írni a befecsi meg gyújtás táblát...

Link to comment
Megosztás:

Hát gondolom próbálkozik...de csak bizonyos kereteken belül tud állítani a lambda..és ide turbó esetében ennél több kell...gondolj csak bele...let esetében is kell spricnit cserélni, benyanyomit emelni...nem tudja kezelni a lambda...

Egyértelmű, hogy ki lehet írni a progiban...végül is, vannak akik C16-tal (versenybenya) versenyeznek...oda is külön át kell írni a befecsi meg gyújtás táblát...

Pont ezaz, hogy lambdát nem kell cserélni.

Tehát az tudja kezelni, csak a többi cucc kevés hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Nekem már megvan minden, köszi...amúgy meg ennyiért iszonyat drága...

Amúgy a Japán cuccok árához vagyok szokva... Nekem azért tűnt olcsónak mert egy ilyen kaliberű 160Le-Vti moci olyan 200ezer körül van + a motorvezérlő ára ami megint csak hororr :)

Amúgy mennyi egy ilyen C20XE-ért a reális ár? Csakha esetleg van ilyen ne szaladjak alá :)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a Japán cuccok árához vagyok szokva... Nekem azért tűnt olcsónak mert egy ilyen kaliberű 160Le-Vti moci olyan 200ezer körül van + a motorvezérlő ára ami megint csak hororr :)

Amúgy mennyi egy ilyen C20XE-ért a reális ár? Csakha esetleg van ilyen ne szaladjak alá :)

Én azt mondom, hogy a reális az valahol 80 és 100 között van...calki pakli...nyilván ennél lehet drágábban is meg olcsóbban is szerezni...de nagyban lehet ez állapot kérdése is...

Link to comment
Megosztás:

Én azt mondom, hogy a reális az valahol 80 és 100 között van...calki pakli...nyilván ennél lehet drágábban is meg olcsóbban is szerezni...de nagyban lehet ez állapot kérdése is...

Oké értem köszi akkor ,felhívom a srácot hogy mennyit enged a felébeől még :) kiváncsi lennék menyire lehet lealkudni :)

Link to comment
Megosztás:

Hát próbáld meg...hátha odaadja olcsón...bár ez a "közelítsen a gyári árhoz" dolog nem erre utal... :D

Piiista gondolom bulizni volt éjszaka...bár nála sosem lehet tudni..simán képes 24 órát szem rebbenés nélkül végigaludni... :)

Úgygondolom egy telefont megér a lámpa én 40 körül saccolom bár újban láttam 44 ért azthiszem de lehet 47 volt..

24 órát aludni :) nekem elég 5-6 óra is :)

Link to comment
Megosztás:

Én most pl 16 órát aludtam. Marhára kellett hugyozni már. :)

Igaz éjszakás voltam a héten, és a tegnap előtti alvás kimaradt.

Én is éjszakás vagyok még ma is,,, reggel jöttem haza 3 óra alvásom volt műszakban :) De nemérzem hogy fáradtt lennék vödör KV és jóvan :)

Link to comment
Megosztás:

Én kb 2 hónapja azt sem tom merre van előre...

Melózok itt (szálloda), +máshol..., csinálom a verdát, és közben suliba járok...persze mellett némi foci, darts miegymás... :)

Akkor nem vagy "ügye fogyott" mindíg akad elfoglaltság :) :)

Link to comment
Megosztás:

Nem is jó érzés...valamit ki kell találni...életmódváltoztatás kell...érzem... :) :) :D :lol:

Háziorvos és felkell iratni receptre,, bár ez vénynélkül is kapható de a mellékhatásokról kérdezd meg kezelő orvosod vagy a gyógyszerészt (csapos) :) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.