Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

E85 üzemanyaggal töltve a Saab 9-5 2.0t BioPower motor 180 lóerő teljesítmény mellett 280 Nm nyomaték leadására képes, szemben a benzines üzemmód 150 lóerejével és 240 Nm nyomatékával. Figyelemre méltó 20 százalékkal nagyobb a maximális erő, és 16 százalékkal több a nyomaték, ami még sportosabb menetteljesítményt jelent. Nulláról 100 kilométeres óránkénti sebességre 8,5 másodperc alatt robban, 80-ról 120 km/h-ra pedig ötödik sebességben 12,6 másodperc alatt gyorsul, szemben a kizárólag benzines üzemmód 9,8 és 14,9 másodperces értékeivel.

Itt is van róla infó

Ez turbó, nemtom, hogy a szívónál is így van-e. Mindenesetre én is gondolkozom rajta erősen...

Link to comment
Megosztás:

nem tom én a tomnak adtam oda amikor szét ment az övé

hogy került a lalihoz nem TOM :)

de valahol meg kell lennie kérd el attol akinél van és a tied ....

Jogos.

Beszélek holnap a Lalival, hogy hol van.

Amikor kicseréltem a nagy AC-ra, akkor Lalinál maradt, mert azt mondta, hogy ő majd odaadja neked.

Akkor még jóban voltatok. :)

Ellenben ha nem lesz nem meg, akkor természetesen veszek neked egyet.

Link to comment
Megosztás:

Én ezzel a E85ös kütyüvel kapcsoaltban csak azt nem értem, hogy a lamda miért nem látja, hogy kevés nafta és miért nem hagyja tovább nyitva a spricniket...

Ellenbenámbár szeritnem felesleges a kütyü, ezt a hosszabb nyitvatartás dolgot ki lehet írni programból is simán padon.

Hidegen meg jobban kell dúsítani, vagy kell egy kis benyát adni dologhoz. Esetleg kerozint. :)

Link to comment
Megosztás:

Hun vót? mikó vót? az a dises linkelve?

világvége meg vazze ugy értve hogy drága is és még autozhatok is érte kitudja mennyi költségért...

Én ezt komolyan nem értem.

Van ótód nem ?

Akkó hogy lehet bármi a világvégénéstúl ? :) :)

Volt egy dis-es is linkelve.

Link to comment
Megosztás:

Én ezzel a E85ös kütyüvel kapcsoaltban csak azt nem értem, hogy a lamda miért nem látja, hogy kevés nafta és miért nem hagyja tovább nyitva a spricniket...

Ellenbenámbár szeritnem felesleges a kütyü, ezt a hosszabb nyitvatartás dolgot ki lehet írni programból is simán padon.

Hidegen meg jobban kell dúsítani, vagy kell egy kis benyát adni dologhoz. Esetleg kerozint. :)

Csak e85ttel járva hogyan adsz hozzá több benyát ? :) :)

Link to comment
Megosztás:

Jogos.

Beszélek holnap a Lalival, hogy hol van.

Amikor kicseréltem a nagy AC-ra, akkor Lalinál maradt, mert azt mondta, hogy ő majd odaadja neked.

Akkor még jóban voltatok. :)

Ellenben ha nem lesz nem meg, akkor természetesen veszek neked egyet.

ne nekem antinak kell

Link to comment
Megosztás:

Csak e85ttel járva hogyan adsz hozzá több benyát ? :) :)

Ugy ahogy a dízelesek télen a dízelhez. Ha gondolod valamikor megmutatom neked egy flakon vizzel a kocsidon a Lurdynál, hogy hogy képzeltem el az üzemanyag hozzáadását. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.