Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jól látod :)

Ezt el sem hiszem... :) :)

Akkor arra találjunk még ki valamit...85%-os metanol keverékkel megyek, ilyen computerrel...aztán ez kezd kifogyni...rátankolok sima naftát...kicserélem a computert...nem lesz bibi az alkoholból ami nyilván némi nemű benne marad a tankba, és ugyan kis keverékben de kap belőle a nem erre szánt compival is??? Én úgy gondolom nem...de erőséítsetek meg...

Link to comment
Megosztás:

Én meg utánajárok, hogy fel tudják e progizni a computert....mert akkor egyben megvan a chip meg a hunflex...azt nem kerül annyiba...bár akkor csak ilyet lehet tolni azzal a computerrel... :)

Ezért mondtam, hogy vinném mindkét komputerem ami az astrához van Lalihoz, aztán egyik lenne E85-höz írva :)

Link to comment
Megosztás:

Eszednéééél vagy??? qrva nehéz... :) :) :) :D

há vékonnnyat :lol:

láccik sz@ridő van, mindenki itt b@ssza a rezet.

QP amit mondtam Neked még múltkor, beszéltem a mozinénivel, márc 15 szabad meg 16 is. Megnéztem DuEn versenynaptárat, elvileg nem ütközik semmivel a márc 15.

Link to comment
Megosztás:

Ezt el sem hiszem... :) :)

Akkor arra találjunk még ki valamit...85%-os metanol keverékkel megyek, ilyen computerrel...aztán ez kezd kifogyni...rátankolok sima naftát...kicserélem a computert...nem lesz bibi az alkoholból ami nyilván némi nemű benne marad a tankba, és ugyan kis keverékben de kap belőle a nem erre szánt compival is??? Én úgy gondolom nem...de erőséítsetek meg...

Azért azt meg kellene tudakolni hogy a versenyen nem találtak ki erre valami szabályt,mert ha turbónál ekkora teljesítmény növekedést okoz akár emelhetnének kategóriát is :)

Link to comment
Megosztás:

Múltkor elgondolkoztam rajta, milyen franya lenne az E85 hatásfoka, ha az égéshőjét is sikerülne

visszaemelni a benziné közelébe... mondjuk alumínum-fémoxid oldattal... akkor aztán szó szerint

rakétát lehetne csinálni az autóból :)

(rakéták üzemanyagában is ezzel emelik az égéshőt :) )

Egyértelmű, hogy elrontanád benne ami pont jóóó..., hogy alacsonyabb az égéshője, ezáltal nem olvad majd el a dugó, szelep is jobban hűtve van... :)

Link to comment
Megosztás:

Azért azt meg kellene tudakolni hogy a versenyen nem találtak ki erre valami szabályt,mert ha turbónál ekkora teljesítmény növekedést okoz akár emelhetnének kategóriát is :)

Ezzel kezdtem...mivel kapható kúton, így nem gond...

De ki is van írva, hogy benzin, dízel, E85 lehet az üzemanyag...illetve profi katban bármilyen versenybenya...

Link to comment
Megosztás:

Egyértelmű, hogy elrontanád benne ami pont jóóó..., hogy alacsonyabb az égéshője, ezáltal nem olvad majd el a dugó, szelep is jobban hűtve van... :lol:

De ez az, hogy azok az alkatrészek amúgy is a benya égéshőjére vannak tervezve :lol: :D

Csak hát a kijövő cuccos lenne kicsit furcsa... minden 100km után nem kéne egy alu függönykarnist kihúzni a kipuffból :) :)

(bár az alumínium-oxid kicsit már állagú, de poénnak nem volt rossz, na... :) )

Link to comment
Megosztás:

A MédiaMarkt az tuti. De pont tegnap voltam abban a nagykerben ahol jóárasítva vannak az asus cuccok, tudtam volna hozni olcsón ha szólsz. 6800GT már van 21 ért ha jól emléxem

Az tényleg ocsóó :) Én nemrég cseréltem le szerencsétlen GEF4 Ti4600 -amat már 5 éves volt és nembírt a Pixelshader2.0 val :) De akkor az anno 90ezer ft ért vettem.. végül is kiszolgálta az árát... Most meg Gigabyte 7600GTS-t vettem így megint levan a gondom 5 évre.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.