Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amúgy én olyan megoldásban gondolkodok (ha lesz egy kis időm nyáron, akkor megcsinálom gyorsan), hogy nem fix idővel

hosszabbítja a befecskendezési időt (mint ez az analóg flextek), hanem százalékos arányban. És lehetne írni notebookból

egy részterhelés és egy teljes terhelés táblát ezekkel a százalékos értékekkel. így már eléggé jól lehetne tunerkedni is ezzel

a naftával :D

Valamint alapból meg lenne oldva a hidegindítási problem is :)

Ez is olyan lesz, mint az indításgátló ? :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ez is olyan lesz, mint az indításgátló ? :) :)

Röhögni fogsz, de éppen kialakítás alatt van a bluetooth-os immó. :D

Már meséltem egyszer róla nemrég a Lurdynál. :)

Ha minden jól megy, az meglesz nyárig (feltéve hogy minden rendben

halad a videótábla fejlesztésben).

Link to comment
Megosztás:

Hát igen...érdekes, hogy honnan tudja, mikor milyen a benya alkohol keveréke...de hát ha a tunerkedést nézzük, akkor ezt úgy érdemes, hogy e85 bele fullosan, és csak az...és ehhez írni a computert...Így ha minden igaz elég szép teljesítményt el lehet érni vele...

Ez az amire még nem találtam megoldást.

Amúgy fontos eleme lenne ez az automatikus felismerés, amíg nincs a közeledben meg az ország főbb helyein

E85 kút... ugyanis ha véletlen csak benyát tudsz tankolni, abba meg belefullad a motor...

(bár játszik a kapcsoló az utastérben megoldás is, csak az nem szép)

Link to comment
Megosztás:

Ez az amire még nem találtam megoldást.

Amúgy fontos eleme lenne ez az automatikus felismerés, amíg nincs a közeledben meg az ország főbb helyein

E85 kút... ugyanis ha véletlen csak benyát tudsz tankolni, abba meg belefullad a motor...

(bár játszik a kapcsoló az utastérben megoldás is, csak az nem szép)

Átkapcsolod benzinre dilibogyó :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem tunerkedési célzattal kellene e85öt használni :)

Hát nem tudom a TDI mennyire örülne egy kis E85nek...így akármennyire nem is tetszik, engem a tunerkedés oldala fogott meg... :) :lol: Meg persze, azon az évi 8 km-en amit megyek majd a Kadettel persze szennyezni sem szeretném a levegőt...

Különben is mondja az, akinek még kipuff sincs az autóján, csak álcából... :) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom a TDI mennyire örülne egy kis E85nek...így akármennyire nem is tetszik, engem a tunerkedés oldala fogott meg... :) :lol: Meg persze, azon az évi 8 km-en amit megyek majd a Kadettel persze szennyezni sem szeretném a levegőt...

Különben is mondja az, akinek még kipuff sincs az autóján, csak álcából... :) :) :D

Ezért érdekes koncepió az e85 :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csináljátok, de ha többet fog kajázni és nem jön a kraft, akkor ne sírjatok :D :lol:

Hát abból kiindulva, hogy az E85 105 oktános üzemanyag...végül is ennyi...így ha jól van megírva a progi, akkor egyértelműen hoznia kell a teljesítménynövekedést...a fogyira én spec meg szarok...majd megspórolom a TDI-n... :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Csináljátok, de ha többet fog kajázni és nem jön a kraft, akkor ne sírjatok :lol: :lol:

Ez olyan mint a nitro...Oltogatok mindenkit hátha megcsinálja....Én teszt jelleggel figyelek és gyüjtöm a tapasztalatokat.Ha bejött hosszú távon akkor én is veszek :) :lol: :D :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hát abból kiindulva, hogy az E85 105 oktános üzemanyag...végül is ennyi...így ha jól van megírva a progi, akkor egyértelműen hoznia kell a teljesítménynövekedést...a fogyira én spec meg szarok...majd megspórolom a TDI-n... :) :) :)

És ha még napelemeket is tennél a tetejére? :D

Link to comment
Megosztás:

Ez olyan mint a nitro...Oltogatok mindenkit hátha megcsinálja....Én teszt jelleggel figyelek és gyüjtöm a tapasztalatokat.Ha bejött hosszú távon akkor én is veszek :) :lol: :P :) :) :D

Én asszem kipróbálom, megrendelem a következő héten Gabinál már lezsíroztam a beépítést :lol: :lol:

De most VIDEÓKÁRTYA :D :D

Link to comment
Megosztás:

Múltkor elgondolkoztam rajta, milyen franya lenne az E85 hatásfoka, ha az égéshőjét is sikerülne

visszaemelni a benziné közelébe... mondjuk alumínum-fémoxid oldattal... akkor aztán szó szerint

rakétát lehetne csinálni az autóból :)

(rakéták üzemanyagában is ezzel emelik az égéshőt :) )

Link to comment
Megosztás:

Én asszem kipróbálom, megrendelem a következő héten Gabinál már lezsíroztam a beépítést :) :)

Én meg utánajárok, hogy fel tudják e progizni a computert....mert akkor egyben megvan a chip meg a hunflex...azt nem kerül annyiba...bár akkor csak ilyet lehet tolni azzal a computerrel... :)

Link to comment
Megosztás:

Ha jól értelmezem, ha arra vetemedek, hogy skriábáltatok egy computert E85-re, akkor meg sem kell vennem a hunflex motyóját...mert végül is a táblában ugyan azt átírják...gondolom...így mókolni sem kell a mocitérben... :)

Persze-persze.

Progizók tárt karokkal várnak, alig tudnak levegőt venni olyan soka alakítatják át a kocsijukat :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.