Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:D Oké meg is lesem mert erre spórolok a szabikkal :) Nekem az asszonykának is van jogsija már szoktatom a vashoz a multkor már sikerült rávennem hogy menjen egy karinyát az autóval első mondata aaaa miylen jó ezt vezetni de szeretem ezt az autót :) Szal én sörözhetek van sofőröm :lol:

király életed van...na jó én sem szólhatok egy szót sem... :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Ez abból is erősen látszik, hogy ahol 7. lettem, ott 5. legjobb a célvonali sebességem, ahol meg 9. Lacházán, ott meg 6. legnagyobb sebeséget értem el...

Azért sajnálom, hogy soha nem mentem Slcikel...kiváncsi lettem volna...azt mondják kb 0.5 sec minusz lett volna...de hát ez a mendemonda...menni nem mentem annyit...

És a benyó az milyen oktánszámú?

Link to comment
Megosztás:

E85 üzemanyaggal töltve a Saab 9-5 2.0t BioPower motor 180 lóerő teljesítmény mellett 280 Nm nyomaték leadására képes, szemben a benzines üzemmód 150 lóerejével és 240 Nm nyomatékával. Figyelemre méltó 20 százalékkal nagyobb a maximális erő, és 16 százalékkal több a nyomaték, ami még sportosabb menetteljesítményt jelent. Nulláról 100 kilométeres óránkénti sebességre 8,5 másodperc alatt robban, 80-ról 120 km/h-ra pedig ötödik sebességben 12,6 másodperc alatt gyorsul, szemben a kizárólag benzines üzemmód 9,8 és 14,9 másodperces értékeivel.

Itt is van róla infó

Link to comment
Megosztás:

Ismeritek ezt az autót? EZT

Láttam GSI Devils matrinyó van neki.... Csakmert majdnem ezt az autót vettem meg csak mikor mondta a srác hogy ők fújták le flakonból a kocsit majd hanyatt estem. Meg a kipufiról ítélve nem veti meg a motor az olajatsem :) Bár akkor 600 ért árulta,aztán hívogatott hogy 550 mag iylesmi alig tudttam... levakarni :)

Link to comment
Megosztás:

E85 üzemanyaggal töltve a Saab 9-5 2.0t BioPower motor 180 lóerő teljesítmény mellett 280 Nm nyomaték leadására képes, szemben a benzines üzemmód 150 lóerejével és 240 Nm nyomatékával. Figyelemre méltó 20 százalékkal nagyobb a maximális erő, és 16 százalékkal több a nyomaték, ami még sportosabb menetteljesítményt jelent. Nulláról 100 kilométeres óránkénti sebességre 8,5 másodperc alatt robban, 80-ról 120 km/h-ra pedig ötödik sebességben 12,6 másodperc alatt gyorsul, szemben a kizárólag benzines üzemmód 9,8 és 14,9 másodperces értékeivel.

Itt is van róla infó

Kecskeméten már ketten hsználják, ha nem olvastad volna :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ismeritek ezt az autót? EZT

Láttam GSI Devils matrinyó van neki.... Csakmert majdnem ezt az autót vettem meg csak mikor mondta a srác hogy ők fújták le flakonból a kocsit majd hanyatt estem. Meg a kipufiról ítélve nem veti meg a motor az olajatsem :) Bár akkor 600 ért árulta,aztán hívogatott hogy 550 mag iylesmi alig tudttam... levakarni :)

Szerencse hogy nem ezt vetted meg :)

Link to comment
Megosztás:

A sokadik fúúújúkfelesbeagsit volt...ismerjük amúgy szegről végről...

Nekem nagyon tetszenek ezek a festések a Tiéd az meg különösen fekete/királykék hmm Etalon autó :) :)

nemtom nem majmolás e ha tavasszal olyasmire fujatom... de veszettül teccik :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.