Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tényleg coupe sikerült a hűtőmaszkot megbuherálni?? vagymár le is van feste?? :)

Sikerült javítani a helyzeten,de még nem tökéletes...Ki kell majd szedni a lámpát a többit akkor fogom tudni beállítani.Azt viszont megfejtettük hogy azért van lejjebb a közepe,hogy ki tud nyitni a géptetőt.... :)

Link to comment
Megosztás:

Sikerült javítani a helyzeten,de még nem tökéletes...Ki kell majd szedni a lámpát a többit akkor fogom tudni beállítani.Azt viszont megfejtettük hogy azért van lejjebb a közepe,hogy ki tud nyitni a géptetőt.... :)

Nade elvileg a rugónak felkéne nyomja a tetőt mikor meghúzod a kart... vagy nem? nekem is eléggé nagy hézag van ott épp ma néztem meg jobban meg azt is hogy milyen kis gyenge a felfogatási pont kis sz@r vékony műanyag meg nekem lifeg picit szóval nekem is rögzítenem kell valahogy majd! :) :)

Link to comment
Megosztás:

Nade elvileg a rugónak felkéne nyomja a tetőt mikor meghúzod a kart... vagy nem? nekem is eléggé nagy hézag van ott épp ma néztem meg jobban meg azt is hogy milyen kis gyenge a felfogatási pont kis sz@r vékony műanyag meg nekem lifeg picit szóval nekem is rögzítenem kell valahogy majd! :) :)

De nem férne be a kezed rendesen....Nekem nem olyan mint a tied,olyan mint a gyári van rajta alul is 4 patent ami rögzíti.Nekem viszont pont amiatt áll el....

Link to comment
Megosztás:

Hát ezen kívül egyszer még a Ringen kerültem be a 8-as döntőbe...de ott is egyből elvertek... :)

Idén remélem más lesz... :)

Ha sikerül és ott tudok lenni majd egy rekesz sör melől szurkolok meg ordibálok neked :) Elvileg évről évre jobbak lesznek a kocsik mert ugye az ember valamilyen szinte okosodik és tapasztaltabb dörzsöltebb lessz :D

Link to comment
Megosztás:

De nem férne be a kezed rendesen....Nekem nem olyan mint a tied,olyan mint a gyári van rajta alul is 4 patent ami rögzíti.Nekem viszont pont amiatt áll el....

na majd megnézem mégjobban az enyém miylen mert szentül megvoltam róla győződve hogy egyforma de akkor mégsem .,.. akkor az enyém valami gagyi.. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ha sikerül és ott tudok lenni majd egy rekesz sör melől szurkolok meg ordibálok neked :) Elvileg évről évre jobbak lesznek a kocsik mert ugye az ember valamilyen szinte okosodik és tapasztaltabb dörzsöltebb lessz :)

Hát pont ez a bibi, hogy ez hátsókerék, tök más feeling, így valószínűleg szokni kell majd az elején...ha a technika bírja, akkor igyexem minnél többet gyakorolni...szerencsére sikerült elérni, hogy az OB-ban indulók a Ringen nem kell, hogy sorban álljanak, hanem mehetnek a boxutcából, így nem kell külön oda való "behajtási engedélyt" venni...így adott a lehetőség, hogy ne 2X kerüljön rá a sor az emberre...

már nagyon várom, hogy milyen lesz a móka... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát pont ez a bibi, hogy ez hátsókerék, tök más feeling, így valószínűleg szokni kell majd az elején...ha a technika bírja, akkor igyexem minnél többet gyakorolni...szerencsére sikerült elérni, hogy az OB-ban indulók a Ringen nem kell, hogy sorban álljanak, hanem mehetnek a boxutcából, így nem kell külön oda való "behajtási engedélyt" venni...így adott a lehetőség, hogy ne 2X kerüljön rá a sor az emberre...

már nagyon várom, hogy milyen lesz a móka... :)

Én is hogy megismerjem személyesen is az itteni társaságot+ami ezzel jár+sör+minden :)

Link to comment
Megosztás:

Ha lefotózom neked megtudod mondani az enyém milyen? :)

Elméletileg ha sorjás és elég hajlékony akkor eredeti reiger....meg az alsó részén a lámpa alatti részen van belül egy fül ami becsúszik a lámpa alá...de van esély rá hogy fénykép alapján is meg tudjuk mondani....

Link to comment
Megosztás:

Elméletileg ha sorjás és elég hajlékony akkor eredeti reiger....meg az alsó részén a lámpa alatti részen van belül egy fül ami becsúszik a lámpa alá...de van esély rá hogy fénykép alapján is meg tudjuk mondani....

ŐŐ igen hajlékony ezt bátran merem álítani a töbit meglesem ... na nemhagy lemegyek és lefényképezem most azé is adíg meg elrántok egy dobozos levegőt is .... :)

Link to comment
Megosztás:

Én is hogy megismerjem személyesen is az itteni társaságot+ami ezzel jár+sör+minden :)

Úgy legyen...lesz pár lehetőség...dátumokat is felraktam már az Autósportos topicba...helyszínekkel...

Sajna a sör nekem kimarad, de hát vannak azért 1-2 napos nagytalik is...ott minden jöhet...aztán mehet... :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Úgy legyen...lesz pár lehetőség...dátumokat is felraktam már az Autósportos topicba...helyszínekkel...

Sajna a sör nekem kimarad, de hát vannak azért 1-2 napos nagytalik is...ott minden jöhet...aztán mehet... :) :D :lol:

:lol: Oké meg is lesem mert erre spórolok a szabikkal :) Nekem az asszonykának is van jogsija már szoktatom a vashoz a multkor már sikerült rávennem hogy menjen egy karinyát az autóval első mondata aaaa miylen jó ezt vezetni de szeretem ezt az autót :) Szal én sörözhetek van sofőröm :lol:

Link to comment
Megosztás:

Persze...de tegyük hozzá, hogy én voltam az egyetlen barom, akinek sem szlick, sem sperrje nem volt...ahogy az utcán használtam, beestem a rajtvonalhoz... :) :) :)

Ez abból is erősen látszik, hogy ahol 7. lettem, ott 5. legjobb a célvonali sebességem, ahol meg 9. Lacházán, ott meg 6. legnagyobb sebeséget értem el...

Azért sajnálom, hogy soha nem mentem Slcikel...kiváncsi lettem volna...azt mondják kb 0.5 sec minusz lett volna...de hát ez a mendemonda...menni nem mentem annyit...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.