Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem is van ilyen...de remélem nagyon szarul mér...már megint 92 kg vagyok...Robival elmélkedtünk is a héten, hogy jön a jóidő, lehetne "mosni"... :D

Nem szoktak tévedni.... :) :lol: :lol:

Tévedtem a mérleges 19900

bg20.jpg

Ami nem mérleg csak testzsírmérő az is 19900 :) de persze ha valakinek kell azért tudok kedvezményt intézni :)

bf306.jpg

Link to comment
Megosztás:

valami dimarson vagy mi,rájöttem hogy működik állni kell rajta sokáig :lol:

testem zsírtartalma 22.22% :)

Nem akartalak megbántani azért nem írtam hogy k@rva egyszrü használni... :) :D :lol:

Azért kell rajta sokáig állni mert a szervezeteden keresztül megy egy kis áram és az ellenállásból számolja ki hogy mekkora a tested zsírtartalma....Gondolom ez most sokmindenkit érdekelt,de legalább Én is értek valamihez :) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem akartalak megbántani azért nem írtam hogy k@rva egyszrü használni... :) :D :lol:

Azért kell rajta sokáig állni mert a szervezeteden keresztül megy egy kis áram és az ellenállásból számolja ki hogy mekkora a tested zsírtartalma....Gondolom ez most sokmindenkit érdekelt,de legalább Én is értek valamihez :) :lol: :lol:

jovan nah :)

Link to comment
Megosztás:

Lassan lent a GAME :) sikerült végre az xfire reget is megcsinázni.. (tegnap nem ment a serverük vagy nem tom mi.. de az oldaluk se volt elérhető)

Viszont nem tom mit hogyan lehet, kell benne beállítani.. (a játék még nincs felrakva)

Találtam valami olyat hogy custom server vagy mi.. oda beírtam az IP-t, de nem látom sehol megjelenni..

Majd valakit lehet megkeresek ezügyben MSN-en.. csak épp ma meg holnap barátnős nap lesz.. megünnepeljük utólag a szülinapját.. holnap este meg doóóógzok is.. szal majd csak hétfőn lesz Game :) :)

Link to comment
Megosztás:

Lassan lent a GAME :D sikerült végre az xfire reget is megcsinázni.. (tegnap nem ment a serverük vagy nem tom mi.. de az oldaluk se volt elérhető)

Viszont nem tom mit hogyan lehet, kell benne beállítani.. (a játék még nincs felrakva)

Találtam valami olyat hogy custom server vagy mi.. oda beírtam az IP-t, de nem látom sehol megjelenni..

Majd valakit lehet megkeresek ezügyben MSN-en.. csak épp ma meg holnap barátnős nap lesz.. megünnepeljük utólag a szülinapját.. holnap este meg doóóógzok is.. szal majd csak hétfőn lesz Game :) :)

Amíg nincs fent a játék a szervereket se látod...Szerintem :)

Link to comment
Megosztás:

Amíg nincs fent a játék a szervereket se látod...Szerintem :)

Ott a pont! Felraktam.. és ha minden igaz,így már megvan a server is.. már majd csak a játékot kell konfigolnom, de mindjárt itt a barinő,és még a pofám is csupa szőőőőr :) :) Szal az máskorra marad..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.