Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez a kutya nagyon kicsi,szinte mindenhol elfér......Haverom kutyája nem bírja a hideget,mindíg bekönyörgi magát a lakásba :) :) :)

Ez okés...de hogy én fel nem kelek reggel, hogy kivigyem szarni az hétszenség a...majd kiengedem a kertbe, azt tárgyázzon a lelkem...de sétáról reggel szó sem lehet... :D

Link to comment
Megosztás:

Ez okés...de hogy én fel nem kelek reggel, hogy kivigyem szarni az hétszenség a...majd kiengedem a kertbe, azt tárgyázzon a lelkem...de sétáról reggel szó sem lehet... :)

Elmondom hogy nálunk mi a szitu: Detti felkell mert nem bír aludni....Aida persze mellettem alszik...A Detti elkezd unatkozni és felkelt engem,az Aidának meg könyörögni kell hogy lemenjünk sétállni.Régen mikor még vendéglátoztam levittem este 11körül és másnap simán aludtunk délután 1ig..... :D :lol: :lol: Mondjuk ebböl a szempontból szerencsém van,mert az Aida tényleg nagyon sokáig tud aludni :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ja dadog neki össze vissza...szerintem csak eltekergették, vagy a gyújtás körül nincs rendben valami...pikk-pakk dolognak kell lennie...

apám babrál vele mert nem nyugszik a vére,ordítok vele mint az állat akkor se jut el az agyáig ne piszkálja :)

az angel lámpát is addig állítota míg elbaszta a menetett benne..,multkor még a xenonhoz is hozzá nyult nem is világított :)

Link to comment
Megosztás:

apám babrál vele mert nem nyugszik a vére,ordítok vele mint az állat akkor se jut el az agyáig ne piszkálja :)

az angel lámpát is addig állítota míg elbaszta a menetett benne..,multkor még a xenonhoz is hozzá nyult nem is világított :)

B@sszál rá a kezére.... :) :D :lol: vagy kérd meg az Attilát hogy hasson rá....nekem ez mindíg bevált mikor turbót tervezgettem a kocsiba.Hip-hop lebeszélt róla :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

apám babrál vele mert nem nyugszik a vére,ordítok vele mint az állat akkor se jut el az agyáig ne piszkálja :)

az angel lámpát is addig állítota míg elbaszta a menetett benne..,multkor még a xenonhoz is hozzá nyult nem is világított :)

hát ilyen az igazi turbós vér...nem nyuxik...csak tekerget, tekerget...aztán kopppp... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.