Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ferenc kölykeitt 45-50 szokták elkapkodni

volt 1 kis sárgám azt 80ért nem adtam :D

nekem Bernáthegyim volt nem hasznos kutya de legalább jó haszontalan :) A kan, Döme oan kis picike volt 127kg a szuka meg 90kg sziszike :)

Télen szánkóztunk és nemvolt gond ha nem volt hó az úton :)

Link to comment
Megosztás:

ferenc kölykeitt 45-50 szokták elkapkodni

volt 1 kis sárgám azt 80ért nem adtam :)

Csak kiváncsiságból kérdeztem...Egyenlöre még van kutyám,és most azt mondom hogy sose többet.De ha esetleg mégis akkor vagy ilyet vagy

Ter.StaffordshireBullTerrier.jpg :)

Kicsi,de mégis kegyetlen :) :D

Link to comment
Megosztás:

Csak kiváncsiságból kérdeztem...Egyenlöre még van kutyám,és most azt mondom hogy sose többet.De ha esetleg mégis akkor vagy ilyet vagy

http://www.kennels.co.uk/images/Ter.Staffo...BullTerrier.jpg :)

Kicsi,de mégis kegyetlen :) :)

Én is ilyet szeretnék...iszonyat jó kiállású "kutyuska"...de én megvárom a kertesházprojektet...a panelbe nem hiszem, hogy jól érezné magát...

Link to comment
Megosztás:

a kutyák közt a pittbullnak csak 2. a harapása viszont a tüdelye a legnagyobb a testéhez késet

A rottival az a baj hogy mindenki fél tőle,hozzáteszem nem ok nélkül....Viszont van egy ismerösöm akinek bull terierje van és szinte mindenki babusgatni akarja....Utána jön a megdöbbenés,hogy mégse olyan aranyos amilyen kicsi :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

A rottival az a baj hogy mindenki fél tőle,hozzáteszem nem ok nélkül....Viszont van egy ismerösöm akinek bull terierje van és szinte mindenki babusgatni akarja....Utána jön a megdöbbenés,hogy mégse olyan aranyos amilyen kicsi :) :) :)

Az én palotapincsi+takcsó keverékem lenyeli keresztbe. :lol: :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is ilyet szeretnék...iszonyat jó kiállású "kutyuska"...de én megvárom a kertesházprojektet...a panelbe nem hiszem, hogy jól érezné magát...

Ez a kutya nagyon kicsi,szinte mindenhol elfér......Haverom kutyája nem bírja a hideget,mindíg bekönyörgi magát a lakásba :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Hozzad,úgy is túl sok a feszültség mostanában Aidában..... :D :) :D :lol: :lol: Amúgy meg nagyon utálom hogy állandóan kötözködik :) ,pedig fiatalon nem volt ilyen.

Én kutyám is nekiment minden Pitbullnak meg bernáthegyinek... Persze akkor amikor kerítés választotta el őket egymástól... Nemtom mi lett volna ha az a pitbull pl kitöri a kerítést és kiszabadul. Asszem akkor én sem maradtam volna életben.

"te vagy ennek a kis mitugrásznak a gazdája??!! HAMM." :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.