Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem is tudom hol találtam de még egy info slot számot is tudsz emelni csak nemtom díjaznák e :)

Egyszerűbb mint parancssorozni.

nem emelünk slot számot emrt 12 föset bérelünk, az marad. nem hiszem hogy nem lenne elég ha csak ahverokkal jaccol. Amugy meg nem is szeretem a tömegynomort... 12v12....nemjo 6v6 jo :)

Link to comment
Megosztás:

nem emelünk slot számot emrt 12 föset bérelünk, az marad. nem hiszem hogy nem lenne elég ha csak ahverokkal jaccol. Amugy meg nem is szeretem a tömegynomort... 12v12....nemjo 6v6 jo :)

na csak azért mondtam mert ez egy hibája sajna pl ha én is bérbeadok a szerveren egy mittom én 10 slotos szeró helyet és ezt adom mellé akkor kalózkodni tudnak..

Link to comment
Megosztás:

CS-en írták, így születnek a városi legendák... :) :) :)

"én azt hallottam hogy beálltak a zsaruk a driftplaccra, majd egy auto, és a végére 3 auto körözött körülöttök; 2 bömi meg egy merci asszem. és igy elmenetek a zsaruk"

Azt sem tudták merre rohanjanak a barmok...nem hogy köröztek körülöttük... :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

CS-en írták, így születnek a városi legendák... :) :) :D

"én azt hallottam hogy beálltak a zsaruk a driftplaccra, majd egy auto, és a végére 3 auto körözött körülöttök; 2 bömi meg egy merci asszem. és igy elmenetek a zsaruk"

Azt sem tudták merre rohanjanak a barmok...nem hogy köröztek körülöttük... :lol: :lol: :lol:

igen a te verziód lessz a valós :)

Link to comment
Megosztás:

CS-en írták, így születnek a városi legendák... :) :) :D

"én azt hallottam hogy beálltak a zsaruk a driftplaccra, majd egy auto, és a végére 3 auto körözött körülöttök; 2 bömi meg egy merci asszem. és igy elmenetek a zsaruk"

Azt sem tudták merre rohanjanak a barmok...nem hogy köröztek körülöttük... :lol: :lol: :lol:

Hát lehet hogy a nagy menekülési gázadásban megpörögtek a rendőrök mellett és az volt a körözés tulajdonképpen... A rendőrök meg gondolták hogy: "ejj ezt a sok barmot... menjünk innen me még összetörnek minket" azt inkább elhúztak. :) :D

Link to comment
Megosztás:

na csak azért mondtam mert ez egy hibája sajna pl ha én is bérbeadok a szerveren egy mittom én 10 slotos szeró helyet és ezt adom mellé akkor kalózkodni tudnak..

az sv_maxclienttel rconnal is meg lehet változtatni simán... felügyelni kell néha néha :)

Link to comment
Megosztás:

CS-en írták, így születnek a városi legendák... :) :) :D

"én azt hallottam hogy beálltak a zsaruk a driftplaccra, majd egy auto, és a végére 3 auto körözött körülöttök; 2 bömi meg egy merci asszem. és igy elmenetek a zsaruk"

Azt sem tudták merre rohanjanak a barmok...nem hogy köröztek körülöttük... :lol: :lol: :lol:

kik rohantak? Mert télleg két bömös meg egy merci ML körözött körölöttük :)

Amugy tény hogy ha megjönnek a kék-ek mindenki fejvesztve menekül..

Link to comment
Megosztás:

Hát majd valamelyik nap ha valki vonóhorgos el tudná nekem hozni Fótra azt a picit, akkor felpróbáljuk rá...A számok alapján fel kell, hogy férjen...

Hát ha a számok is aztmondják felfér akkor felkell férjen,, bár láttam én már karón varjút ... :)

Link to comment
Megosztás:

CS-en írták, így születnek a városi legendák... :) :) :D

"én azt hallottam hogy beálltak a zsaruk a driftplaccra, majd egy auto, és a végére 3 auto körözött körülöttök; 2 bömi meg egy merci asszem. és igy elmenetek a zsaruk"

Azt sem tudták merre rohanjanak a barmok...nem hogy köröztek körülöttük... :lol: :lol: :lol:

Ez tényleg így volt.Utána jöttek vissza 4x annyian :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.