Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gyorsan ki lehet cserélni és meghallgatni, hogy tényleg az-e a gond. Emiatt kár újat venni. Vagy elvinni egy ultrahangos tisztításra (1000huf/darab).

Új verzióban szerintem olyan 20-25e forint lenne a 4 darab.

Jójó de mit teszek bele? Egy másik 16 éves autó cuccait? :) Ez az ultrahangos tisztítás ér valamit? Nincs benne olyan mechanikus alkatrséz ami el tud kopni/tönkre tud menni? :) Mert akkor jobban járnék egy új szettel.

Link to comment
Megosztás:

Jójó de mit teszek bele? Egy másik 16 éves autó cuccait? :) Ez az ultrahangos tisztítás ér valamit? Nincs benne olyan mechanikus alkatrséz ami el tud kopni/tönkre tud menni? :) Mert akkor jobban járnék egy új szettel.

Nem, nem mindenképpen új szett szerintem eBayről, ha tényleg van baja.

De az hogy van egy kis hangja, az normális.

Link to comment
Megosztás:

youtube-ra vele vagy nem történt meg :D :)

tegnap is ott parkolt f12-kor a ház előtt :)

Most is ott parkol, mivel 320 méterre dolgozok tőle, oda meg azért még elmegyek gyalog is.

(Ma este is) Este meg lesz járatva, abban nem lesz hiba... :)

Link to comment
Megosztás:

Hallhatod az injektorokat is.

Mondjuk ez teljesen normális szerintem.

Ha viszont már cserélnéd őket, akkor szerezz bele kékeket egy DIS-es XE-ből.

Kicsit nagyobbak és négysugarasak, tehát szebben porlaszt. Nekem is azok voltak a Corsában.

Utána egy pucolás féktisztítóval és mehet is vissza. Mondjuk nem hiszem, hogy sokkal halkabb lenne. :)

Valaki mostmár tényleg fülelje meg :)

Ha viszont már cserélnéd őket, akkor szerezz bele kékeket egy DIS-es XE-ből.

Diiiiiinnnyyyyyy hooooollvaaagy :)

Link to comment
Megosztás:

Lacee, ha jöttök ketten, akkor menjünk... :)

Írj, hogy mivan...

Ja tök boldog lettem...találtam trélert...írtam neki emailt, és válaszoltak is...4.000 HUF / 24 óra...ez elég baráti dolog...

kicsit gagyettó, de a célnak pont megfelel...1000 kg össztömeg, 800 kg szállítható vele...

Már csak Piiistát kell megfűznöm, hogy hurcolásszon le a versenyekre...a csodakék Caravannal...vagy bárki akinek van vonóhorga...sajna az Audin ki kéne vágni a hátsó lököst...ha lenne rá vonó...bár mondták már hogy meg lehet csinálni kivágás nélkül is...már csak erre keresek megoldást...ráadásul a Kerepesi úton lenne a futó...5 percre tőlem... :)

smart4.jpg

Neccesen de elvileg ráfér...

2395 a gyári tengelytávja a verdának, és 2600 a plató felülete...

az autó hossza meg 4124...Szal másfél méternek a levegőben kell lógnia...

Link to comment
Megosztás:

Neccesen de elvileg ráfér...

2395 a gyári tengelytávja a verdának, és 2600 a plató felülete...

az autó hossza meg 4124...Szal másfél méternek a levegőben kell lógnia...

Hát, szerintem nem nagyon fog elférni... :)

Nagyon kíváncsi leszek, mert lesz ott azért buktató. A kocsi mélysége leginkább. De szerintem ez a futó nagyon kicsi, lehet mégis inkább Cityt kellett volna építeni. :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet egyik nap elhoznám...azt kivinném Fótra...ha lenne mivel... :)

Akkor ki lehetne próbálni...azt csókolom...Autókat szoktak vele vinni...szal valami azért csak felfér rá... :)

A flex-szel meg már amúgy is spanba vagyok...egy kis rövidítés itt, egy kis rövidítés ott...és kettő is felfér... :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap PetiGSI (vagy PetiHGT vagy whatever :lol: ) beletette a bogarat a fülembe...most hogy elméletileg a hidrotőkéknek nem kellene, hogy legyen hangjuk elképzelhető, hogy az injektorok hangját hallom?? Tud annak egyáltalán hallható hangja lenni? Mennyi lehet a csere? :)

Van alapból hangja, de csak magas cicergő. Teljesen más, mint a tőke :lol:

Itt van mociszállító, de teliplatós... :D

Hátha ráfér a verda... :lol:

2,6m x 1,6m Össtömeg 1000kg max szállíítható 800kg

Ja tök boldog lettem...találtam trélert...írtam neki emailt, és válaszoltak is...4.000 HUF / 24 óra...ez elég baráti dolog...

kicsit gagyettó, de a célnak pont megfelel...1000 kg össztömeg, 800 kg szállítható vele...

Már csak Piiistát kell megfűznöm, hogy hurcolásszon le a versenyekre...a csodakék Caravannal...vagy bárki akinek van vonóhorga...sajna az Audin ki kéne vágni a hátsó lököst...ha lenne rá vonó...bár mondták már hogy meg lehet csinálni kivágás nélkül is...már csak erre keresek megoldást...ráadásul a Kerepesi úton lenne a futó...5 percre tőlem... :)

http://utanfuto.eu/smart4.jpg

Neccesen de elvileg ráfér...

2395 a gyári tengelytávja a verdának, és 2600 a plató felülete...

az autó hossza meg 4124...Szal másfél méternek a levegőben kell lógnia...

Nem akarok tényleg vészmadárkodni, de erre szerintem pont nem fog felférni :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.