Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mondjuk én egész nap jáccotam :) :D :)

:) jó is az viszont én is a lurdy-t választanám ha tehetném... dehát,,, nem is az hogy messze van hanem hogy holnap meló ... de lessz rá alkalom csak jöjjön a jóidő... meg a 12 órázás akkor lessz olyan hogy 2 nap meló 4 nap pihi....

Link to comment
Megosztás:

szarvájlingon megin bebizonyították h mekkora arcok ütik el ott az idejüket, épp elöbb beszélték ki h mennyit érhet a felnim meg h mennyire lehetne lealkudni stb. áhhhh, jah és bizti meg lehet csináltatni

Jah Diny felraktam a kézifékem(bowdent), nem kell rövidíteni tökéletesen műkszik.....Köszi :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

szarvájlingon megin bebizonyították h mekkora arcok ütik el ott az idejüket, épp elöbb beszélték ki h mennyit érhet a felnim meg h mennyire lehetne lealkudni stb. áhhhh, jah és bizti meg lehet csináltatni

Jah Diny felraktam a kézifékem(bowdent), nem kell rövidíteni tökéletesen műkszik.....Köszi :) :) :)

Akkor öröm és boldogság. :D

Link to comment
Megosztás:

Állandóan húzzátok a kársztájlingot, de mégis ott is sertepertéltek :) :)

mert vannak ott nagyon jó dologok(hírdetések stb.), és azér ott megfordul mindenki,aki monjuk ide vmiér nem akar benézni,de olyan gáz dolgok is sajna mint amit Coupé vágott be(vagymi)aminek télleg szánalmas már csak a gondolata is :)

Link to comment
Megosztás:

mert vannak ott nagyon jó dologok(hírdetések stb.), és azér ott megfordul mindenki,aki monjuk ide vmiér nem akar benézni,de olyan gáz dolgok is sajna mint amit Coupé vágott be(vagymi)aminek télleg szánalmas már csak a gondolata is :)

Na igen de nem csak ott hanem más oldalakon is mennek a cuccok xarakodás stb.. Torrentoldalakt programoztam na ott mivót ... agya gatya... :D Rendes Orgiát tartottak az üzenőfalon... de otthagytam őket .. mondom tudjátokmit... fapapucs... egymás hátamögött dumáltak. :) az ilyet nemtudttam elviselni! :)

szavazás manipulálás miegymás rangosztogatás észnélkül.. szal eben guba..

Link to comment
Megosztás:

ma voltam a szerelő cimbimnél ... áttárgyalni az autóm kérdését ... kedden viszem hozzá a vasat és alaposan átnézzük csápon... mérünk megint kompressziót... stb stb ... lényeg hogy lefixáljuk hogy hengerfejezzük vagy motor csere... bár az a baj hogy ha a HF ######a is lesz attól még az olajpumpánál valami nem stimmel... bár nyomás az elvileg van...

de lényeg hogy ma ez állt a műhelyben:

soros 6 hengeres...

2038-7367.jpg

2038-7368.jpg

Link to comment
Megosztás:

Lanti!

ats

Emberünk nem tudja mekkora érték van a kezében gyorsan fel kéne vásárolni mielött még rájön :lol: :lol: :lol:

Kár hogy nekem nem jön be.. :) (ajaj, ezért mit kapok)

hangulatos :)

default repedtfazék honda hang :)

Jaja.. nem semmi hang... de azért egész jól fogta a kanyarokat.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.