Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tök jóóóó!

Giltner (Futam.hu) közölte, hogy aki elindul más versenysorozaton, pl Ring, Lacháza, Nyíregyh., Rábaring, Kunmadaras...az nem mehet az ő versenyén...Hát ez mekkora... :) Úgyhogy a tervezett Tököli "edzés"futamok elmaradnak, hacsak nem neve valaki más a verdával... :)

Link to comment
Megosztás:

Tök jóóóó!

Giltner (Futam.hu) közölte, hogy aki elindul más versenysorozaton, pl Ring, Lacháza, Nyíregyh., Rábaring, Kunmadaras...az nem mehet az ő versenyén...Hát ez mekkora... :) Úgyhogy a tervezett Tököli "edzés"futamok elmaradnak, hacsak nem neve valaki más a verdával... :)

Azt hiszem ez nem lehet probléma :)

Link to comment
Megosztás:

Attila biztos kitalál erre is valamit.

Persze...ujjlenyomatot vesz nem??? :) :) :) :D

Különben is, lassan úgy néz ki, hogy senki nem fog menni a versenyeire...legalább is a "nagy" nevek...az meg azért elég cinkes lesz, hogy EB meg minden...aztán az ő "profi" versenyzői, még a 8-as döntőbe se fognak beférni... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Rendszámot le kell venni,fényezve még nem lesz így simán lehet azt mondani hogy másik autó :)

Ráadásul kitalálta, hogy aki profi akar lenni, annak teljesíteni kell a 14 sec-es időt...

Erre jött a felháborodás...mert A1-ben (1550 ccm alatti szívó) csak 1 autó tudja ezt...erre jött az Attila válasza, hogy lehet kölcsönkérni autót, menni egy 14 alatti időt, és máris nincs gond...na azóta meg meg az ökörködés...már Kori is, meg Zoli is felrakták az autójukat a timslipre hírdetni, hogy bérbeadják a Barkas illetve a mergát... :)

Link to comment
Megosztás:

Meg kell kérni Gabit kikölcsönöz egy futót / :D / és elráncigálja hozzád.

Túl kézenfekvő megoldás ? :)

Asse éppen egy olcsó megoldás :) (napi díja a trélernek, plusz benga)

Meg aztán sokan kellenénk ahhoz hogy le-fel tegyük a gépet, mert nincs csörlő a tréleren :)

Amúgy meg szívesen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Asse éppen egy olcsó megoldás :) (napi díja a trélernek, plusz benga)

Meg aztán sokan kellenénk ahhoz hogy le-fel tegyük a gépet, mert nincs csörlő a tréleren :)

Amúgy meg szívesen :D

A levétellel nem lenne gond, vagy kikötnénk egy fához, vagy megkérnék valakit a telepről, hogy emelje le targoncával. :)

Link to comment
Megosztás:

Lantival béreltünk egy szervert hogy tudjunk egymás ellen többen is játszani......Call of Duty 2 .Ha esetleg valakit érdekel akkor pü-ben elmondom a részleteket :)

Tudom túl sok időnk van :lol: :) :) :D

Asszem ha nem zavarok akkor én is gamingolnék majd. Persze azt nem tudom mikor vagytok fent. Én elméletileg pénteken meg vasárnap érek rá mert szombaton Dinyvel vagy bontunk vagy építünk. Pénteken viszont valoszíü ti nem lesztek mert akkor meg hajogyáriztok mi?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.