Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na akkor más kérdeznék eg olyat hogy izéé Demóval diskuráltam és kérdeztem van e neki C20Xe hez gyári légszűrőház.. De sajna nem volt ... ezért megkérdezlek benneteket esetleg nincs e nektek eladó ,vagy ha nektek nincs esetleg ismerősötöknek barátnak nincs e?? :) Fontos lenne és köszönöm előre is!

Keresek szekcióba beírtam de ott volt aki mondta hogy meglesi van e... de azóta nem írt hogy találtvolna gondolom nem volt neki!

Link to comment
Megosztás:

blablabla...szövegszövegszöveg....1 kép többet mond 1000 szónál :D

majd lurdynál kérd meg, hogy vetkőzzön le neked :)

ő vette meg tavaly a piros, 3 ajtós, amerikai kivetelű Ascona A Voyage-t....

egyébként teljesen fel vagyok háborodva...Melcsi és Jns engem is zsírozott (de jó leírni :) ) és meg kellett tudnom h nem ők voltak hanem csak egy gép

you-make-bunny-cry.jpg

Viktor az az astra piros :)

Link to comment
Megosztás:

Lantival béreltünk egy szervert hogy tudjunk egymás ellen többen is játszani......Call of Duty 2 .Ha esetleg valakit érdekel akkor pü-ben elmondom a részleteket :)

Tudom túl sok időnk van :lol: :) :) :D

Ha beleszólhatok:) Van lehetőség Cod2 őzni ha gondoljátok, Van publikus ingyen szerverünk teszteljük most mert Gamehostingal is foglalkozunk COD1 COD2 COD4 stb stb amire igény van haminden igaz pár hónap múlva 20 gépes szerverparkal vogunk rendelkezni! Ezért vannak most tesztek ha valakit érdekel PÜ ben adok íp-t illetve idítok szervert is ha kell... (nemvicc) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha beleszólhatok:) Van lehetőség Cod2 őzni ha gondoljátok, Van publikus ingyen szerverünk teszteljük most mert Gamehostingal is foglalkozunk COD1 COD2 COD4 stb stb amire igény van haminden igaz pár hónap múlva 20 gépes szerverparkal vogunk rendelgezni! Ezért vannak most tesztek ha valakit érdekel PÜ ben adok íp-t illetve idítok szervert is ha kell... (nemvicc) :)

Most elméletileg 3hónapot kifizettünk.....1 hónap 1950ft.És 4. hónapot ingyen adják.

4hónap múlva visszatérünk erre :) :D :)

Link to comment
Megosztás:

Most elméletileg 3hónapot kifizettünk.....1 hónap 1950ft.És 4. hónapot ingyen adják.

4hónap múlva visszatérünk erre :) :D :)

Rendben én csak jeleztem hogy :lol: De tényleg lehet veletek csatázni is vagy van valami feltétele ? :) Ha van üres slotototk szívesen beszálok egy kis csihipuhira!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.