Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hmm.. akkor nekem még pont nemvolt autóm,,,, Nov 1 én halt be szerencsétlen előzés közben 180 nál .... hajtókarcsapágy megadtta magát (Hondámvolt).

Valószínú azért nemláttam mert ugyan én gyalog nemsokat megyek :) De tudom ki az amúgy,autóval mibajvolt?

Elküldtem egy villamosságishoz, mert úgy át voltak kötözgélve rajta a dolgok, hogy nem tudtam semmit rendesen ellenőrizni. Valami lopásgátló volt benne és eleve csak helyzetjelzön indult, de akkor kapásból pörgött az AC.

De akkor is ment a szivattyú, amikor kihúztam a relét. :) Tehát tényleg teljesen abszurd dolgok, semmi nem úgy működött, ahogy kellett volna.

Tegnap már hívott is, hogy volt villamosságisnál, minden vissza lett kötve gyárira, mikor jöhet. :)

Link to comment
Megosztás:

Az mennyit anyázhatott...ha valamit utálok más gány melóját kijavítani utólag!

Húúúú ne is mond Én is Villamos területen melózok... b..ki mikor egy házban minden zöld vezetékkel volt bekötve ...ááááááááááááá na nekem meg hibát kellett keresnem.... mondtam is magamban na nesze hülyegyerek.. most jómeg szííítad :)

Nekem egyszer volt kellemetlen élményem,,, Megvettem a vadi zsír MP3 lejáccót a Hondába be is kötöm minden jó szól megy ,, igenám csak nemtudttam hogy a hülyéje megpatkolta a biztosítéktáblában a 10A es biztit jóvastagon... Na történik a dolog zárlat van a MP3 lejátszó mögött Füstöl Zenél Világít minden,,, Dölt a füst a boxból... én bex..m hirtelen és kiabáltam a haveromnak hogy hozzamá a poroltót meg 13 kulcsot nyitom kösse le aksit én oltok adíg psze alig láttam a füstől,,, erre odajön minden nélkül úgy már elég pösze volt... Megszólal: Vazze.... nem is tudttam hogy az új MP3 as lejátaszókba már füstgépet is szerelnek :) :) Na mondom kész.... Na másnap lebontottam mindent mert az egész kötegben az az 1 vezeték összesült mindennel ami körülötte volt 3 napomba telt mire mindennek visszaálítottam a szigetelését!

Link to comment
Megosztás:

Na másnap lebontottam mindent mert az egész kötegben az az 1 vezeték összesült mindennel ami körülötte volt 3 napomba telt mire mindennek visszaálítottam a szigetelését!

Ezt inkább neeee....amikor raktuk össze a kocsit én testkábel miatt láttam füstöt a müszerfalból!

Hát azt az érzést nem kivánom senkinek sem!

DSCF5471.JPG

Egész müszerfal ki és kerestük,mennyire égett meg a köteg!

Szerencsére csak a csatlakozásig olvadt el.

Link to comment
Megosztás:

Ezt inkább neeee....amikor raktuk össze a kocsit én testkábel miatt láttam füstöt a müszerfalból!

Hát azt az érzést nem kivánom senkinek sem!

Én tudom miről beszélsz.... és én sem tényleg senkinek... Ja de a vót nejemnek összesűhetne a kocsijába:lol: :) Neki szabad :):D:D

Link to comment
Megosztás:

Ezt inkább neeee....amikor raktuk össze a kocsit én testkábel miatt láttam füstöt a müszerfalból!

Hát azt az érzést nem kivánom senkinek sem!

http://gallery.site.hu/d/3540911-2/DSCF5471.JPG

Egész müszerfal ki és kerestük,mennyire égett meg a köteg!

Szerencsére csak a csatlakozásig olvadt el.

És ahogy nézem nem is olyan hajszálvékony vezetékekről volt ott szó. Gondolomsok időtök ráment ,,, na meg az ideg meg az élmények...

Nameg az hogy amit látsz az oké látod megcsinálod nade amit meg nemtalálsz meg és később jön elő...pffffff tényleg hagyjuk :)

100. HSZ em :) :) Ünnepelek :D

Link to comment
Megosztás:

És ahogy nézem nem is olyan hajszálvékony vezetékekről volt ott szó. Gondolomsok időtök ráment ,,, na meg az ideg meg az élmények...

Nameg az hogy amit látsz az oké látod megcsinálod nade amit meg nemtalálsz meg és később jön elő...pffffff tényleg hagyjuk :)

100. HSZ em :) :) Ünnepelek :D

Elég alaposan átnéztük,szal nem lesz gond,de az ideg nem hiányzott,volt akkor elég bajom ezen kivül is.

Link to comment
Megosztás:

Demó... Mondjuk holnap tudnánk értekezni telefonon? Elmondanám mik a terveim a mocival és temeg hogy időben mennyi és mit kóstálna a műtét :) Psze ez nem azonnal mert ugye az anyagi véges de 1-2 hónapon belül lenne!

Oké, a számom: 06-20/39-71-315

Elvileg 8-tól elérhető leszek, mert kell valami Corsát csinálnom.

Délután 2-től viszont melóhelyen leszek, ott nem mindig hallom a telefont.

Link to comment
Megosztás:

Oké, a számom: 06-20/39-71-315

Elvileg 8-tól elérhető leszek, mert kell valami Corsát csinálnom.

Délután 2-től viszont melóhelyen leszek, ott nem mindig hallom a telefont.

Remek,én is dolgozom vagy is oktatáson leszek délelőtt és akkor az egyik szünetben felhívlak 8 után. És erről a számról hívlak:0620/3-900610

Csak nem 3 műszakozol te is?? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem, most épp 2 müszak.

De voltak itt már cifrább dolgok is. :)

Hát eltudom képzelni... engem ez a délelőttös kicsinál... ma reggel 4:30 kor kelnék ha lefekszem addíg amióta műszakozok alvás zavar.

Van hogy nemtudok aludni,, mit most pl :) :)

Link to comment
Megosztás:

Hát eltudom képzelni... engem ez a délelőttös kicsinál... ma reggel 4:30 kor kelnék ha lefekszem addíg amióta műszakozok alvás zavar.

Van hogy nemtudok aludni,, mit most pl :) :)

ismerős szitu.

vasárnap ért véget a délelőttös műszakom. ma meg már éjjelre fogok menni.

Valahogy a délelőttöt utálom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.