Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor ide is beírom hátha...keresek vagy is vennék C20XE motorhoz gyári légszűrő házat,,ha valakinek lenne az nagyon jól jönne.

Sztem az 1.6 16V-é detto.Legalább is QP olyanba vette meg a K&N-t anno tőlem.......Ha elugranál Demóhoz Hajósra, sztem neki van ilyesmije....

Link to comment
Megosztás:

Sztem az 1.6 16V-é detto.Legalább is QP olyanba vette meg a K&N-t anno tőlem.......Ha elugranál Demóhoz Hajósra, sztem neki van ilyesmije....

Elmegyek én érte nem problem,,csak legyen neki :)

nemtudom jó e az 1.6 é de ha ti aztmondjátok akkor biztosan... éncsak képen láttam hogy néz ki a gyári szett!

Link to comment
Megosztás:

Demó előfordulhat hogy találsz nekem egy ilyet?? :) Ha igen akkor: 0620/3900610 és megdumáljuk mennyi az annyi és mikor vagy hogy !

Volt légszűrőházam GSI-hez, de nem vennék rá mérget, hogy megvan még.

Majd utánanézek, ha meglesz, akkor szólok.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon megköszönöm :)

Egyébként, ha gondod lenne a motorral, akkor is jelentkezhetsz, mert annyira nem laksz messze tőlem.

Csak át kell ugrani a nagy folyót. :)

Épp most szombaton volt nálam egy paksi Calibrás a haverjával, és szerintem két hét múlva megint jön.

Mondjuk jönne már most hétvégén is, de most mással projektelek. :)

Link to comment
Megosztás:

köszi Petya atya :)

én úgy tudtam 95től került be lufi astrába ... hát az enyémbe úgy tűnik mégis került annó... itt a magyarázat hogy a kormányom mért calibrás és miért van kivágva a kormány körülötti műanyag elem gány módon... bár most már az is van új...

mi is köllhet nekem még ahhoz hogy valóban legyen lufis működő orrmányom?

régebben érdeklődtem már ezután csakhát frissíteném az adatbázist...

Link to comment
Megosztás:

köszi Petya atya :)

én úgy tudtam 95től került be lufi astrába ... hát az enyémbe úgy tűnik mégis került annó... itt a magyarázat hogy a kormányom mért calibrás és miért van kivágva a kormány körülötti műanyag elem gány módon... bár most már az is van új...

mi is köllhet nekem még ahhoz hogy valóban legyen lufis működő orrmányom?

régebben érdeklődtem már ezután csakhát frissíteném az adatbázist...

Ha lufi kell, az van. Kormány is van, de azt újra kellene bőröztetni, vagy legalább még egyszer átvarratni.

Nekem különben a 93-as GSI Caravanban is gyárilag benne volt a légzsák. :)

Link to comment
Megosztás:

Egyébként, ha gondod lenne a motorral, akkor is jelentkezhetsz, mert annyira nem laksz messze tőlem.

Csak át kell ugrani a nagy folyót. :)

Épp most szombaton volt nálam egy paksi Calibrás a haverjával, és szerintem két hét múlva megint jön.

Mondjuk jönne már most hétvégén is, de most mással projektelek. :)

Ha úgyvan és elválalod majd a szépségem "pátyolgatását" üsse kavics éshamár messzesemvagy tényleg :)

Milyen színű volt a Calibra??

Link to comment
Megosztás:

Ha úgyvan és elválalod majd a szépségem "pátyolgatását" üsse kavics éshamár messzesemvagy tényleg :)

Milyen színű volt a Calibra??

Megoldható. :D

A Cali asszem szürke volt. A srác haverjának, akit hozott magával a tulaj meg rasztái voltak.

Másra nem emlékszem, mert nagyon el voltam foglalva azokkal az abszurd hibákkal, amiket a gép müvelt. :)

Ez volt az elsö C20XE, ami több mint 2 percig járt, holott le volt húzva a benzinpumpáról a saru! :)

Link to comment
Megosztás:

Megoldható. :D

A Cali asszem szürke volt. A srác haverjának, akit hozott magával a tulaj meg rasztái voltak.

Másra nem emlékszem, mert nagyon el voltam foglalva azokkal az abszurd hibákkal, amiket a gép müvelt. :)

Ez volt az elsö C20XE, ami több mint 2 percig járt, holott le volt húzva a benzinpumpáról a saru! :)

Na telennél a ZÖLDEK istene ha megtudnák hogy van autó ami Lehet nem is benzinnel megy?? :) Egyébként érdekes... valóban

Akkor tudom kilehetett a srácot látásból ismerem .. és az autót sem régen vehette mert csak mostanában láttam Pakson azt a szürkét... de lehet tévedek!

Link to comment
Megosztás:

Na telennél a ZÖLDEK istene ha megtudnák hogy van autó ami Lehet nem is benzinnel megy?? :) Egyébként érdekes... valóban

Akkor tudom kilehetett a srácot látásból ismerem .. és az autót sem régen vehette mert csak mostanában láttam Pakson azt a szürkét... de lehet tévedek!

Azt mondta, hogy novemberben vette.

Link to comment
Megosztás:

Azt mondta, hogy novemberben vette.

Hmm.. akkor nekem még pont nemvolt autóm,,,, Nov 1 én halt be szerencsétlen előzés közben 180 nál .... hajtókarcsapágy megadtta magát (Hondámvolt).

Valószínú azért nemláttam mert ugyan én gyalog nemsokat megyek :) De tudom ki az amúgy,autóval mibajvolt?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.