Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na mivel kiokosítottatok hogy a két gomb lenyomásakor kiír ezt+azt a Bc Akkor szeretném megkérdezni tőletek hogy a 2 képen melyik képernyőn mit írhat?

Kép_1 Kép_2

Én nemtudom hogy diagnosztika vagy esetleg hibakód is?

Köszönöm! :huh: Bc hez is írtam ezt a kérdést remélem nem nagy problem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Húúú de rég láttam ilyet...már nem is emléxem pontosan, de ezekből az adatokból lehet megtudni pl , hogy milyen boardod van...milyen nyelvre lehet beállítni...

A nyelv per pill Deusch :lol: És a többiről lila fingom nincs mi lehet sőt azt sem hogy milyen BC-m van :huh:

Ez a hátránya annak hogy ez az első Opelem 4 évig Hondám volt abban meg nem voltak ilyen kis ügyes dolgok sajna :-/

Link to comment
Megosztás:

A nyelv per pill Deusch :) És a többiről lila fingom nincs mi lehet sőt azt sem hogy milyen BC-m van :lol:

Vannak olyan BC-k amire lehet angol vagy egyébb nyelveket felprogramozni.Én úgy emlékszem ez a BC típúsának a száma.Szerintem a BC nem ír ki hibakódokat :huh:

Link to comment
Megosztás:

Vannak olyan BC-k amire lehet angol vagy egyébb nyelveket felprogramozni.Én úgy emlékszem ez a BC típúsának a száma.Szerintem a BC nem ír ki hibakódokat :huh:

Aham értem és a hibakóban igazad lehet mert amire én gondoltam hogy 36 ilyen hibakód nincs is és még anyit hogy szerinted melyik képen írja a BC tipust 1-es vagy 2-es?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.