Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Húúú ezt nagyon régóta árulják...valami angol figurák hagyták itt még pár évvel ezelött...

Ráadásué nem gyengén csúnya szerkezet a chevette.... :huh:

Akkoris én tettem fel csak érdekességképpen.

Kint áll az esztergomi repülőtéren az autó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Full matt fekete, kívül belül, és egy matt narancssárga csík van tervbevéve kicsit jobbra eltolva (szal nem középen) hosszában végig az ótón...a felnik is matt feketék, és ezeknek a nagyon kis peremrésze lesz szintén matt nari...

Kb ennyi...porigültetés, miegymás... :huh: Viszont jelen esetben nem tudom megoldani, hogy "beleérjen a kerék", mert ha a kerék meg a sárvédő ív között a 175/50 13-mal nem hagyok 5 cm-t, akkor mínusz 2 cm-re vagyok az aszfalttól...így meg max a 4-es metró nyomvonalán közlekedhetnék csak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

hehe. Optimizmus az van, mi meg még fokozzuk is. :lol:

Egyébként látványterv van már a gépről? Vagy elképzelés hogy hogy fog kinézni... :)

Jut eszembe..Te nagy fotoshopmágus vagy... :huh:

Ha van kedved küldök képet...vagy szerintem találsz is fennt Kadit is meg Mattig felnit is...meg matt feket/narancs színt is... :)

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe..Te nagy fotoshopmágus vagy... :huh:

Ha van kedved küldök képet...vagy szerintem találsz is fennt Kadit is meg Mattig felnit is...meg matt feket/narancs színt is... :lol:

Hába, ennyire szerintem nem vágom a fotosopot, de azért próbából küldhetsz egy képet... Kiderül hogy tudok-e valami értelmest csinálni belőle, vagy annyira elszáll az agyam közben hogy Shift+DEL -el letörlöm( nem egy projektnek lett ez a vége :) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.