Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kérdésem az lenne hogy A MOTE klubtagság Után lehet csatlakozni a GSI szekcióhoz vagy előtte is mert jövihónaptól már ha minden igaz MOTE tag leszek :huh:

Érdekelnek a Tapasztalatok vélemények meghát minden ami GSI-vel kapcsolatos! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem az lenne hogy A MOTE klubtagság Után lehet csatlakozni a GSI szekcióhoz vagy előtte is mert jövihónaptól már ha minden igaz MOTE tag leszek :lol:

Érdekelnek a Tapasztalatok vélemények meghát minden ami GSI-vel kapcsolatos! :)

Mi a MOTE (Opelklub) egy része vagyunk...így csak a klubtagság befizetése után lehet tag, és választhatsz, hogy ezen belül hova szeretnél tartozni...

...jelen esetben GSI Club Hungary... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mi a MOTE (Opelklub) egy része vagyunk...így csak a klubtagság befizetése után lehet tag, és választhatsz, hogy ezen belül hova szeretnél tartozni...

...jelen esetben GSI Club Hungary... :huh:

No meglátom hogy lessz az időm, tehát akkor a feltümtetett számlaszámra egy utalás,aztán jelzem az illetékesnek hogy megtörtént ilyan és iylen néven van utána teendőm még valami?? :lol: Természetesen akkor a GSI Club Hungary -hoz csatlakoznék :)

Link to comment
Megosztás:

Pityta!

Írtam hogy mire CSERÉLTEM ... pénzre is és ezeknek a dolgoknak a megjavítására...

Anti!

Asszony üzeni hogy vigyázz a mogyimra mer' "irgumburgum" :huh:

und még valami... haza fele jövet 210 nél egyszerűen nem tudtam gyorsabban jönni ... leejtőn sem (!) ... 5500 körülig pörgött az óra és egyszerűen nem ment tovább , F20 van benn, nemtom milyen végáttétellel...

... a tőkék nagyon durván csattogtak amúgy... leírhatatlanul...

Link to comment
Megosztás:

Na igen...ha nagyon jó lóvét kaptál érte, akkor esetleg egy tökönrúgást megúszhatsz...bár amilyen ügyes gyerek vagy, pénteken már csak Te nem rúgtad tökön magad....5X kerültél Ko-val a földre...ha azt nézem, hogy mindig csak Te kapod a löketet...nem is kell nekünk osztogatni... :huh: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.