Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Redi!

Sikerült a stabilizátor rúd biz-basz project?

Ha nem vagyok indiszkrét, milyen hibákat találtál még a kocsin?

Tényleg csak kiváncsiságból kérdezem. Amikor én vettem a kocsit, azzal töltöttem egy teljes napot, hogy mentem rajta végig kívül-belül és írtam egy papírra, hogy miket kéne megcsinálni rajta. :lol:

Aztán irány egy bolt és a lista alapján - fontossági sorrendben - vásárlás!

Link to comment
Megosztás:

Kess!

Az egész story onnan indult, hogy barátnőm vett magának egy Puntot nemrég 1 790 000-ért, amiben ugyanúgy van:

klíma, szervo, elektromos ablakok, kp zár., riasztó, stb. és 2003-as!!!

Persze mentem vele és teljesen más az érzés, de az autó nincs még két éves, nem kell fényezőhöz hordani, mert rozsdásodik, nem kell minden hónapban valamit csinálni rajta, gyakorlatilag, csak benzinre költesz.

Na ekkor gondoltam rá, hogy eladom a GSI-t és veszek egy újabb autót!

De azóta naponta változik a véleményem! És fogalmam sincs, mi lesz a vége a dolognak! Azt se tudom, hogy mit vennék helyette!

Link to comment
Megosztás:

....ültetés meg mindenképpen lesz mert bután néz ki, hogy akár egy sörösüveg is befér fektetve a gumi és a kasztni közé

vagy 1 kg kenyér :lol:

de attól még nem árt az ideális íven menni, mert akkor megvan rá az esély, hogy ki is jössz a kanyarból és tfh nem kilincssel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha nem vagyok indiszkrét, milyen hibákat találtál még a kocsin?

Tényleg csak kiváncsiságból kérdezem. Amikor én vettem a kocsit, azzal töltöttem egy teljes napot, hogy mentem rajta végig kívül-belül és írtam egy papírra, hogy miket kéne megcsinálni rajta. :lol:

Aztán irány egy bolt és a lista alapján - fontossági sorrendben - vásárlás!

pont ez a projekt fut (futna ha lenne normálisan időm)

gyüjtöm össze, hogy mit kell venni most igy első körben, orbitális nagy problémák szerencsére nincsennek inkább csak olyasmik amiken szőszálhasogatózok

kb.: vezérlés, olajcsere, kézifék, vizhofokjelado, kuplung (ennek mondjuk nemörülök), vészvillogókapcsolo, stabilizátor, ülés el van törve kb igy elsőre ennyi.....nagyon remélem összejön Soltvadkerti tali előtt

Link to comment
Megosztás:

Amikor én vettem a kocsit, azzal töltöttem egy teljes napot, hogy mentem rajta végig kívül-belül és írtam egy papírra, hogy miket kéne megcsinálni rajta. :lol:

Aztán irány egy bolt és a lista alapján - fontossági sorrendben - vásárlás!

hát azért kiv vaok ez mennyire fedte le a valós hibákat...

merthogy ugye menet közben jön ki mikor 1 gátló szar, szemre megnem mondod, hogy 5 vagy 10%os és tsai...

bárcsak ilyen 1szerű lenne!

A punto meg arra jó, ha kell tudsz vele menni, mig a gsi épül :idea:

Én pont most tervezgetem asszonynak vmi egy-négy semmi beszerzését, h tuggyak mivel menni ha éppen gsi nem lenne...

Link to comment
Megosztás:

fakkk...előrébb kell hozni a futóműtunyingot.....ez a gyári cucc ami alatta van nem tul meggyőző....kicsit elmászkáltunk a sávunkból a Lágymányosi hid alatti kanyarban...nem lesz ez igy jo :?

Az árpád híd budai lejáratánál a nagy jobbkanyarban meg tudod nézni hogy jó a futómű. Ha konstans 104-el be tudod venni akkor jó. Már rengeteg kocsival megpróbáltuk, a 104 a rekord egy passattal. A lényeg úgy kell kanyarodni hogy nem mehet ez alá a sebesség egy pillanatra se.

Link to comment
Megosztás:

Aztec!

Nem ilyen hibákra gondoltam. Én csak olyan dolgokat néztem, mint hiányzó rendszámtábla világítás, letört fülek a hűtőmaszkon, elrepedt klímakapcsoló, meg ilyenek.

A futóművet, meg a komolyabb dolgokat természetesen szerelővel nézettem meg!

Egyébként nekem is hasonló érzésem volt a Puntoval. Siófokon voltunk vele a hétvégén, jó volt, szép volt, de nagyon király volt beülni a GSI-be tegnap éjszaka! Pont emiatt most megint úgy vagyok vele, hogy nem adom el!

Teljesen skizofrén lettem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az árpád híd budai lejáratánál a nagy jobbkanyarban meg tudod nézni hogy jó a futómű. Ha konstans 104-el be tudod venni akkor jó. Már rengeteg kocsival megpróbáltuk, a 104 a rekord egy passattal. A lényeg úgy kell kanyarodni hogy nem mehet ez alá a sebesség egy pillanatra se.

@BeNziN,

még gyakorolni! :lol:

120 felett megy az egy húszéves OFF Honda Preluddel ON :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ez teljesen OFF, de:

Minden Puntohoz hasonlo kategóriás kisautót ilyesmi áron lehet megvenni, de ezek közül is a Puntonak van a legjobb ára. Nézd meg a hasznaltauto-n! 1,5 és 2 milka között 2000-2004-ig rengeteg autó közül válogathatsz!

Csak én pl. érzelmileg is kötődöm a GSI-hez! Mielőtt sikerült megvennem, évekig szerettem volna egy ilyen autót! De ugyanakkor, ha szigorúan az eszemre hallgatok, akkor tudom, hogy még most kéne megválnom tőle és nem majd 15 évesen eladni majd valami piti összegért. Vagy rákölteni egy nem kis összeget - ahogy sokan az itt fórumozók közül csináljátok - amit aztán soha az életben nem fog nekem senki megfizetni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az árpád híd budai lejáratánál a nagy jobbkanyarban meg tudod nézni hogy jó a futómű. Ha konstans 104-el be tudod venni akkor jó. Már rengeteg kocsival megpróbáltuk, a 104 a rekord egy passattal. A lényeg úgy kell kanyarodni hogy nem mehet ez alá a sebesség egy pillanatra se.

104el?

20 éves a corsával ami 1.2es? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sportautóval nem próbáltuk még, és olyannal se aminek sport gátlói vannak, illetve egyszer a Celicával 4 emberrel meg csomagokkal teletömve, de nem tudtam hozni a 104-et.

ez komoly?

na akkor ennyit ér a rizsrakétád :lol:

nekem 3 személlyel konikkal és gyári rugóval plusz féltank benzinnel 140 volt amit nem erőltetve jöttem 8)

Link to comment
Megosztás:

aztec : nem hiszek neked :lol: ugyanarra a kanyarra gondolunk ? én arra a nagyon hosszúra ami végülis egy felüljáró rögtön a híd után. Vagy kökeményre van ültetve a géped, de még akkor se hiszem, hogy egy pillanatra se ment 140 alá a km óra.

Link to comment
Megosztás:

nem ment alá ha hiszed ha nem

annyi igaz, h mindezt nem 1 sávban csináltam, mert az ideális ívhez mind2 sávot igénybe kellett vennem

nem kell hinned, de van 3 tanúm Teeee :lol:

koni kökeményen alapból, gyári rugó, 205/45s falken ze 512 elöl 2.2 hátul 2.1es nyomással

olyan 23-24 fok lehetett, délkeleti 15km/h-s szél fúj6ott :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaaa hátszél volt 8) :lol: :lol: :lol:

sokat segített

amúgy vas hajnalban jöttünk haza tarcsán nem tudom ki ismerős...

amit vezettem szuzi 1.3 sze-dánnn :lol:

3 emberrel 140él kihal a vas -> lejtő -> ima 141.. 142..143..144...

soha de soha nem fogok 2L alá menni az 100 8)

plusz olyan zajok jöttek elő egynegyvennél a kocsiból, hogy el kellett vennem a gázról a lábam ,mert mégiscsak felelős voltam pár életért...

Link to comment
Megosztás:

nem ment alá ha hiszed ha nem

annyi igaz, h mindezt nem 1 sávban csináltam, mert az ideális ívhez mind2 sávot igénybe kellett vennem

nem kell hinned, de van 3 tanúm Teeee :lol:

koni kökeményen alapból, gyári rugó, 205/45s falken ze 512 elöl 2.2 hátul 2.1es nyomással

olyan 23-24 fok lehetett, délkeleti 15km/h-s szél fúj6ott :lol:

Na ma úgyis arrafelé járok, megpróba. He nem írok pár hétig felkenődtem valamire :lol:

Off de hétvégén közelről láttam egy elütött embert a nyugatinál, ezentúl nem megyek gyalog az utcára többé...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.