Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Vagy a fenmaradó összeget kiverni a károkozóból. Persze nem saját kézűleg, mert az önbíráskodás. De az embernek vannak barátai.

Egyrészt szerintem mindeki hibázhat te, én, bárki.

Baleset okozója - bár ő volt a jelenlegi helyzet előidézője - asszem nem igazán tehet arról, hogy milyen szemét módon fizettett Csabinak biztosító.

Amúgy ezt hogy gondolod ? Ha legközelebb drágának tartod a kenyet, akkor szól a haveroknak : beszélgessetek már el a pékkel ? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt szerintem mindeki hibázhat te, én, bárki.

Baleset okozója - bár ő volt a jelenlegi helyzet előidézője - asszem nem igazán tehet arról, hogy milyen szemét módon fizettett Csabinak biztosító.

Arról tehet hogy ott kötötte meg a biztosítását. a legszemetebb helyen! És arról is hogy 70-el akart keresztül menni egy egyenrangú útkereszteződésen minden lassítás nélkül! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Arról tehet hogy ott kötötte meg a biztosítását. a legszemetebb helyen! És arról is hogy 70-el akart keresztül menni egy egyenrangú útkereszteződésen minden lassítás nélkül! :huh:

A jelek szerint, ha meg akarod tartani a GSi irányvonalat, lehetséges megoldás lenne venni egy bódét, és átrakni a még megmaradt technikát........

Link to comment
Megosztás:

Arról tehet hogy ott kötötte meg a biztosítását. a legszemetebb helyen! És arról is hogy 70-el akart keresztül menni egy egyenrangú útkereszteződésen minden lassítás nélkül! :huh:

Ez melyik biztosító ?

Neked milyen biztosításod van ?

Evidens, hogy ő hibájából történt a beleset, nem ezért írtam amit írtam.

Link to comment
Megosztás:

Ez melyik biztosító ?

MÁV

Neked milyen biztosításod van ?

Nekem a Posta, szerintem egyik legjobb biztosító, még rosszat nem hallottam róluk, a bátyámnak is volt dolga már velük és nem kicsit járt jól Én ezért is választottam őket, az allianznál lett volna 35 000Ft a negyedévesem, a MÁVnál 25 000Ft KÖBE 23 000Ft, a Postán meg 30 100FT direkt választottam a középkategóriát.

Evidens, hogy ő hibájából történt a beleset, nem ezért írtam amit írtam.

Persze én sem azért írtam, te semmi rosszat nem írtál, az teljesen jogos hogy én is hibázhatok és mindenki más, nem is az a bajom nekem hogy őt mire büntették, én azt sem bánnám ha adnának neki pénzt hogy éljen boldogan, csak adjanak nekem is vissza annyit ami jár!!

Link to comment
Megosztás:

B_Csabi!

Pontosan tudom mit érzel,én is végig csináltam ezt nem rég,de szerintem mindegyik biztosító egyforma!

Rohadt ingyenélő banda! :lol:

Szerintem is azt kellene,hogy veszel egy osztrák faca bodét és a kettőből csináltok egy facát! :)

Halkan jegyzem meg,én is a MÁV-nál vagyok,mert nekem nem mindegy,hogy egy évben mondjuk 57EFt vagy csak 31EFt a biztosítás! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Viktor!!!!

Elmentetek tegnap és rá fél órára indult az élet.......Kint volt az M6 meg egy M3 és hihetettlen driftet nyomtak a toyota körül úgy hogy az is forgott a kör közepén....... :huh:

ui:Nem én b@sztam el az estét :) :lol: :) (ez nem Viktornak szól)

Link to comment
Megosztás:

Én szerintem nem jó megoldás a kasztni csere,mivel onnantól kezdve az összes pénzt amit beleölsz bukó.Eladni lehetettlen :huh:

Azt a 350e.-t bele is lehet épenséggel ölni a jelenlegi gépbe is.Mert kb. annyi rá is megy, mire újra lábra áll.De lehet belőle venni másik gépet is.A bódécsere csak egy pillanatnyilag költséghatékony megoldás lenne/lehetne......

Link to comment
Megosztás:

Azt a 350e.-t bele is lehet épenséggel ölni a jelenlegi gépbe is.Mert kb. annyi rá is megy, mire újra lábra áll.De lehet belőle venni másik gépet is.A bódécsere csak egy pillanatnyilag költséghatékony megoldás lenne/lehetne......

Szerintetek mennyibe kerül kint egy bontásra itélt GSi????????Szerintem 200e minimum van....haza kell hozni át kell mindent építeni.Lassan ennyi pénzből lehet venni olyat aminek legalább a papírjai stimmelnek.És persze azok se igazán vannak Top állapotban :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mennyibe kerül kint egy bontásra itélt GSi????????Szerintem 200e minimum van....haza kell hozni át kell mindent építeni.Lassan ennyi pénzből lehet venni olyat aminek legalább a papírjai stimmelnek.És persze azok se igazán vannak Top állapotban :huh:

Olyan 200 eurótól már lehet kapni bontószökevényeket.......Itthon meg 100e. egy bódé, motor+váltó nélkül kb......

Link to comment
Megosztás:

Olyan 200 eurótól már lehet kapni bontószökevényeket.......Itthon meg 100e. egy bódé, motor+váltó nélkül kb......

Azért megnézném 200euróért mit kapsz :huh: Szart ott se érdemes venni,mert akkor ismételten nincs értelme az egésznek.De mindegy úgy se tudlak meggyözni.Én biztos nem csinálnám,hogy utána rettegjek mikor szúrják ki + a tudat hogy amennyit áldozok rá,azt akár az ablakon is kiszorhatnám.

Link to comment
Megosztás:

Karcsika ATS papucsokkal :)

DSC01867.jpg

DSC01868.jpg

DSC01866.jpg

Köszi Dini a sok segítséget,ma is sokat tanultunk :huh: Töled :) Sárgának szépen alakul a kadettja.Nem kérem az ATS-t mert a Dettinek se tetszik,jobb ami most rajta van,pedig kis segítséggel jó állapotban van......

Lantinak meg köszönöm a CD beépítést :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mennyibe kerül kint egy bontásra itélt GSi????????Szerintem 200e minimum van....haza kell hozni át kell mindent építeni.Lassan ennyi pénzből lehet venni olyat aminek legalább a papírjai stimmelnek.És persze azok se igazán vannak Top állapotban :lol:

Igen sajnos kint is egyre drágább a dolog.Nagyon felverték az árakat a friss EU tagok. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.